07:35 - 30.01.17

Маски скинуті, в Херсоні з’явилася вишивата Гандзюк. Відео

Продати душу і тіло – це перетворення модернізованих патріотів, які б’ють себе в свої груди і навіть не мругнуть своїми безтижими очами. І це під час того, коли на сході іде війна і гинуть люди деякі ділки, змінивши військові куртки на норкові вишиванки, навіть і не уявляють що таке Україна.В Херсоні багато таких пристосованців які під шумок революцій та націоналістичних ідей повскакували на посади Херсонської міської ради і почали знущатися з українців. Одна з таких сволот це Катерина Гандзюк, яка навіть на вчорайшу ходу прийшла не в своїй норковій вишіванці, яку вона придбала на вкрадені гроші у херсонців і своєю поганою пелькою смерділа про свою відданість Україні.

Маски скинуті, в Херсоні з’явилася вишивата Гандзюк. Відео


Лиш уявіть собі яка безпринципність цієї людини сидіти практично в одному кабінеті з вчорайшим керівником фракції партії регіонів Херсонської міської ради Ігорем Казаковим, який відправляв цілі загони тітушок на майдан. Ми розуміємо недалекого та придуреного мера Херсона Миколаєнко, який зрадив не тільки ідеї майдану, який розвалив місто вщент і навіть боїться показатися на людях.

Скинимо з себе ярмо безпринципних наволочей, таких як Гандзюк та викинимо їх в мусорні баки з гівном за ненадобністю.

Слава Україні!!!

Борис Коновалець

Метки к статье: Гандзюк Вышивата

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Роман

21:35 - 30.01.17

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Ну ты Цвях и гнида редкостная... сам, (хороший чегловек))), рожу отожрал, потняками смердыш, а ещё кого то обсыраешь! А чего ты не говоришь что сейчас подбивая народ на конфликт, ты тем самим денег себе на поездку за границу собираешь????
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.