16:50 - 04.11.09

«Верховинця степова криниця» відбулася в Каховці

Як повідомила прес-служба обласної державної адміністрації, на базі Каховського МПК «Меліоратор» Херсонської області з 30 жовтня по 1 листопада відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторських хореографічних творів «Верховинця степова криниця».
Цього року хореографічне мистецтво представили 12 регіонів України: Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Донецька, Полтавська, Київська, Хмельницька, Луганська, Одеська, Чернігівська, Херсонська області та АР Крим.
Нашу область репрезентували колективи з м. Херсона, м. Каховки, м. Нової Каховки, м. Скадовська, Каланчацького та Білозерського районів.
У фестивалі-конкурсі брали участь хореографічні колективи у двох вікових категоріях (до 14 та від 15 років), що працюють у жанрі української народної хореографії в номінаціях «масовий танець» та «мала форма».
Захід відбувся за сприяння управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації, обласного Центру народної творчості, відділу культури і туризму Каховської міської ради, Каховського міського Палацу культури «Меліоратор».
Найкращі колективи та авторські роботи були відзначені дипломами лауреатів І, ІІ, та ІІІ ступенів та пам’ятними кубками.
Гран-прі за змістовну конкурсну програму отримав Народний аматорський ансамбль танцю «Надія» Каховського МПК, керівник - Заслужений працівник культури України Надія Сергеєва.
Всі інші учасники фестивалю отримали почесні грамоти та сувеніри.
Свято завершилось яскравим гала-концертом, який підготувала Заслужений працівник культури України Надія Сергеєва. У нього увійшли кращі хореографічні постановки з конкурсної програми.

Метки к статье: фестиваль, хореографія, мистецтво, Каховка,

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ