09:29 - 29.06.17

Проблема Херсонського сміттєзвалища досягає піку критичності

Екологічна ситуація в Україні - критична. І головною причиною цього є те, що останні два роки уряд взагалі не займається екологічними проблемами нашої держави. В Україні практично відсутня система переробки побутових відходів. Практично все сміття по всій країні звозиться на сміттєві полігони. Але ці звалища не відповідають європейським стандартам, вони не обладнані належним чином, там не дотримуються правила складування і норми поховання.

Показовий приклад - полігон побутових відходів Херсона. Введене в експлуатацію ще у 1968 році звалище знаходиться у межах міста. Зараз його орендує приватна фірма.
Проблема Херсонського сміттєзвалища досягає піку критичності

"Полігон переповнений. Ночами фірма-орендар палить там сміття, аби розчистити місце під нові відходи", - каже начальник державної екологічної інспекції у Херсонській області Устим Мальцев. За його словами, фірма-орендар не допускає на сміттєзвалище контролюючі органи, аби відібрати екологічні проби. Тим часом жителі мікрорайону "Таврійський" жаліються на погане самопочуття від постійного смороду і погрожують перекрити вивіз сміття на цей полігон. "Напруга серед населення зростає . В Херсоні назріває така ж сміттєва криза, як і у Львові", - наголошує Мальцев.
Проблема Херсонського сміттєзвалища досягає піку критичності

Заступник міського голови Херсона Ігор Козаков погоджується, що ситуація зі сміттєзвалищем в місті критична. Дозвіл на експлуатацію полігону закінчується у грудні цього року, однак міська влада розраховує його пролонгувати ще на 5-7 років та збирає документи для захисту проекту у міністерстві екології. "У нас реально немає землі, де можна розташувати новий полігон", - констатує Козаков.
Проблема Херсонського сміттєзвалища досягає піку критичності

За його словами, наступного року в місті має з’явитися сміттєсортувальна лінія. Зробити це українські міста зобов’язав закон "Про відходи". Однак поки до цього у міської влади Херсона руки не дійшли. "Але ж це все тарифи на вивезення та захоронення сміття. Вони надто низькі та заполітизовані", - вважає Ігор Козаков. Він переконаний, що така ситуація зі сміттям в усіх обласних центрах по всій країні. Редакція видання «Таврия NEWS» слідкує за подальшим розвитком подій.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
21:11
В Херсоне вооруженные преступники ограбили ювелирку
16:02
Херсонские медработники приучают пациентов к условиям сурового времени (+ видео)
08:05
Уголовников, продавших парусник «Товарищ», пытаются оправдать историческими реалиями (+ видео)
08:00
В Херсоне известны виновные в гибели матери и её троих детей. (+Видео)
07:58
В больницах Херсона опять шмоны от Стремоусова (+Видео)
04:53
По случаю страшного пожара здоровые силы Херсона объединяются в борьбе с мэром и ко..
04:32
В Тернополі навколо ділянок для учасників АТО – знову конфлікт (+ відео)
07:37
Полиция Херсона задержала 7-ми летнего угонщика. (+Видео)
17:05
В Киеве сегодня «золотые батоны» уже не актуальны
07:50
В Одесі за загибель на пожежі діточок заарештували заробітчанку – виховательку, херсонські «цапи – відбувайла» тремтять
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ