11:00 - 30.06.17

На Херсонщині все ж таки планують ремонт траси місцевого значення

Жителі районного центру Високопілля в Херсонській області 30 травня перекрили трасу і зажадали від влади привести в порядок дороги. Херсонський активіст Тарас Бузак повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук, що керівництво Херсонської обласної ради самоусунулося від вирішення проблем мешканців області. За дерибаном комунального майна та бюджету нема коли…А тим часом проблему мешканців Високопільського району вирішують окремі депутати. Депутат облради (фракція «Солідарність») Марина Чернышова провела зустріч з представниками влади, мешканцями району та керівництвом автодору щодо ремонту автошляху Т 2207. Це дорога державного значення, яка є непроїзною! Відбудова зруйнованих автошляхів - це термінова потреба для В.Олександрівки, Високопілля, Архангельського та інших населених пунктів, що на Херсонщині! Але, як відомо, керівники облради виділяють кошти виключно на особистий піар, школи, в яких вони навчалися та депутатам, які потрібні для вірного голосування. Райони, які не мають депутатів облради (наприклад, Високопільський) взагалі не цікаві керівництву облради, на них не звертають увагу представники неприродної більшості. Нагадаю, що нещодавно мешканці перелічених районів перекрили дорогу, щоб привернути увагу на необхідність термінового ремонту.
Активісти зверталися до всіх місцевих, обласних та державних органів і настроєні рішуче. Але гроші на ремонт в області відсутні. Зрозуміло, що тут потрібна концентрація зусиль усіх рівнів влади - від сільської ради до КМУ. Але, як це не прикро, керівництво облради самоусунулося від вирішення цієї проблеми.
Мабуть, для представників партії Батьківщина краще не вирішувати проблеми, а взагалі їх поглиблювати, щоб потім голосніше про злочинну владу кричати. Кажуть, грошей немає… Але на власні хотєлки вони є!
Депутат облради Марина Чернишова виїхала в ці райони та провела нараду, чи збори. Не важлива назва. Головне, що зібралися всі зацікавлені сторони та намітили кроки для вирішення цієї проблеми.
Результат поїздки:
- до 4 липня служба автодоріг розробляє дефектні акти та калькуляції на проведення ремонтних робіт на вказаному автошляху.
- 4 липня в ОДА збираються всі представники місцевих органів влади разом з активістами, представниками служби автодоріг та облавтодору, щоб передивитися можливості фінансування ремонтних робіт. Розробити проект бюджетних запитів на державне фінансування.
Також маємо надію, що в разі потреби зберуться депутати облради та проведуть засідання бюджетної комісії, а голова облради скличе позачергову сесію облради, на якій будуть виділені певні кошти на ремонт дороги у зазначених районах.
Хоча сьогодні люди, які представилися помічниками керівництва облради заявили, що сесія буде скликана 30 вересня!
Невже люди будуть чекати, поки депутати від ШИРКИ навідпочиваються? Гадаю, що розуму вистачить!
Також хочу звернутися до Андрій Гордєєв , Сергей Хлань (Sergey Khlan), Александр Спиваковский (Alexander Spivakovsky), Ivan Vinnyk, Федір Негой, Андрей Павелко (Andrii Pavelko) та прошу допомогти привернути увагу Укравтодору, Верховної Ради України та КМУ до цієї проблеми!"
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ