15:00 - 14.07.17

Скільки людей Херсонщини працює на сезонних роботах?

Серед форм співробітництва, що застосовує служба зайнятості для оперативного підбору працівників, є й організація роботи ярмарок вакансій за участю представників роботодавців. Протягом січня-червня поточного року проведено 214 ярмарки та міні-ярмарки вакансій, де взяли участь понад 500 роботодавців, представників органів влади, соціальних партнерів та майже 5,0 тис. шукачів роботи.

За словами Євгенія Єрашова, директора Херсонського обласного центру зайнятості, в області особлива увага приділяється організації сезонної зайнятості, адже Херсонщина є аграрним регіоном та рекреаційною зоною.

«Як результат, з початку року, станом на 14 липня 2017 року роботодавцями заявлено сезонну потребу понад 5,0 тис. робочих місць, на які за направленням обласної служби зайнятості працевлаштовані 4,4 тис. осіб. Для порівняння: за аналогічний період торік було заявлено 4,4 тисячі сезонних робочих місць, - працевлаштовані 4,2 тис. осіб», - підкреслив Євгеній Єрашов.

На даний час служба зайнятості продовжує роботу з укомплектування роботодавців сезонними працівниками.

Довідково:

Традиційно, кожного року, перед початком сезонних робіт обласна служба зайнятості проводить організаційну роботу щодо визначення потреби у сезонних працівниках на поточний рік та формує відповідний Банк перспективної потреби у сезонних працівниках.

Також, щороку, з метою сприяння укомплектуванню потреби роботодавців на сезон проводиться Міжрайонний ярмарок сезонних вакансій, окрім цього, кожним центром зайнятості організовуються ярмарки вакансій на місцях.

Відділ організаційно-інформаційної роботи ХОЦЗ.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.