14:08 - 27.07.17

Міськрада вводить в оману херсонців

Херсонське відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи щодо наявності в діях міськради ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Це відбулось в результаті розгляду спільного звернення Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» та ГС «Підприємці Херсона». У зверненні організації зазначили, що прийняте міськрадою рішення про мораторій на становлення ТС (рішення №291 від 07.07.2016 «Про призупинення розгляду питань, пов’язаних із розміщенням нових тимчасових споруд») порушує права та інтереси підприємців. Внаслідок цього рішення виконавчі органи міськради змушені відмовляти підприємцям у розміщені нових ТС, навіть якщо ті відповідають будівельним нормам.

Крім того, рішення «Про призупинення» діє до моменту прийняття «Положення про розміщення ТС у місті». Хоча є чітка позиція Держаної регуляторної служби : на місцевому рівні немає правових засад для приймання Положень чи Правил розміщення ТС. Прийняття подібного рішення суперечить чинному законодавству, оскільки на Державному рівні цей порядок врегульований Наказом Мінрегіонбуду №244. Тобто рішення про призупинення насправді є рішенням про відміну розгляду питань, важливих для підприємницької діяльності на невизначений строк.

По факту розгляду звернення ХОТВ Антимонопольного комітету України постановило:

1. Розпочати розгляд справи за наявністю в діях міськради ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченої п.3 ст50 ч ЗУ «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які можуть призвести до обмеження конкуренції.

2. Доручити збирання та аналіз документів у справі Відділу досліджень і розслідувань.

Бізнес-асоціація "Ми-Херсонці"
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ