12:00 - 16.08.17

У Херсоні готують «львівський сценарій»?

Про це попереджають представники громади Херсона, зокрема відомий громадський активіст Дмитро Семен:
У Херсоні готують «львівський сценарій»?

...Що собою являє ця проблема, якщо коротко то це ланцюг від жителів міста до самого полігону ТПВ. І остання ланка, як раз і є саме сміттєзвалище. Але розглянемо саму схему яка виглядає отак: 1. Виробник сміття (жителі міста, підприємства, організації і тп.) > 2. ЖЕК > 3. Перевізник (підрядник) по вивозу сміття на полігон > 4. Полігон ТПВ.

Таким чином крім полігону є ще мінімум 3 ланки, які відповідають за сміття в місті. Починаючи від культури утилізації сміття жителями міста, до сумлінного і головне своєчасного вивозу (прибирання сміття) з вулиць та подвір'їв ЖЕКами...

А ще є керівництво міста та області, яке на рекультивацію сміттєзвалища відділили 0,00 грн.

Мені, як жителю Херсона, абсолютно все одно, чи буде на сміттєзвалище возити ХАГЗ, чи ПП "Іванов", так само чи буде на звалищі працювати "Ітака", чи будь яка інша контора! Але має бути все чисто, безпечно і по закону! Якщо ми живемо у "правовій державі" (в чому я сумніваюся) , а не в Сомалі.

І отут починається саме цікаве... В ХОДА визрів план по віджиму сміттєзвалища у громади, шляхом перешкоджанню роботи полігону ТПВ, - так званий "львівський варіант".

Посилаючись на "заяву" громадянина Ткаченко А., намагаються щось там перевіряти і контролювати, абсолютно в цьому не "шурупаючи". Такі діячі "чуять", що десь там на дні сміттєзвалища "є бабло". Але не повноважень, ні прав на це не мають!

Полігон і все що на ньому є власністю громади міста Херсона! Таким чином ми можемо бачити свідоме чи ні порушення Конституції ст. 19, та перевищення службових повноважень, що має ознаки кримінального злочину.

Мета цих "маніпуляцій", проста отримати якісь гроші на "проектування" заводу з переробки і утилізації та успішно їх "освоїти", а мова йде про сотні тисяч $, тому вони і фінансують "журналістів і телеканали", активістів "по виклику", привозять автобусами перевіряючих, а самі їздять на нових "мерсах" і тп.

Звичайно про якісь покращення для містян мова йти не може, бо всі ці "рижчуки" скоро будуть з ганьбою вигнані, та потікають з грошима, а ми так і залишимось з цією проблемою на одинці.

Що робити? Відповідь проста, треба не бути байдужими, бо мова вже йде не про наше майбутнє, а про майбутні покоління. Потрібно всім силами тиснути на міську владу, на депутатський корпус, щоб питання зрушило з місця, підходити комплексно, а не міняти брудні шкарпетки з однієї ноги на іншу!
Дмитро Семен
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
10:36
В Херсоне известный мужчина с женщинами разговаривает исключительно с применением нецензурной брани (видео)
09:57
Киевляне заявляют: столичные коммунальщики – как инопланетяне или «снежный человек» (+ фоторепортаж)
20:41
В Херсоне прокурорский беспредел продолжается, даже после убийства Гандзюк
16:01
В центре Киева массово валят лес под строительство нового ТРЦ (+ фоторепортаж)
12:14
Херсонська ОДА замість будівництва очисних споруд знову «вирішує питання»
10:11
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
19:54
В Херсоне убийцу нашли в течение часа (видео)
15:51
На выборах мэра и нардепов в Херсоне самой популярной политсилой по мнению политологов станет «МММ»
15:05
Транспортную развязку в Херсоне скоро построят (видео)
15:03
Именем Кати Гандзюк херсонская власть хочет назвать самую грязную речку Украины, так называемую «Вонючку»
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ