17:13 - 28.08.17

Херсонський обласний центр зайнятості: Забезпечуємо доступність безробітних до якісного професійного навчання

Сьогодні роботодавці віддають перевагу фахівцям, які мають гарні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, генерують ідеї, якісно та вчасно виконують свою роботу, відповідальні, цілеспрямовані, орієнтовані на результат, готові розвиватися. Саме таких випускників готує Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».
«Ми прагнемо, щоб зі стін центру профтехосвіти виходили справжні професіонали, і будемо робити все можливе, щоб усі вони мали можливість працевлаштуватися і отримати достойну зарплатню», - наголошує директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.
Навчальний заклад має ліцензію щодо здійснення освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти за професіями: «Касир торговельного залу», «Продавець продовольчих товарів «Продавець непродовольчих товарів» та продовжує роботу щодо ліцензування професій «Плодоовочівник», «Овочівник», «Швачка», «Тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва», «Офіціант», «Бармен».
За період свого існування, з 2015 року, в навчальному закладі навчалось 5688 осіб, з яких 3256 слухачів в поточному році.
За відносно невеликий час роботи Херсонський центр професійно-технічної освіти створив потужну матеріально-технічную базу у відповідності до вимог професійних стандартів; до викладацької роботи залучені науково-педагогічні працівники та висококваліфіковані спеціалісти з виробництва; створені робочі навчальні плани з професійного навчання, робочих навчальних програм курсів цільового призначення за напрямами; поповнений та оновлений бібліотечний фонд навчальною та навчально-методичною літературою; створена електронна бібліотека.
Слухачам пропонується:
-стислі терміни навчання, розраховані на різні вікові категорії населення;
-сучасна матеріально-технічна база;
-гнучкі навчальні плани та програми з врахуванням особистих потреб роботодавця;
-групова та індивідуальна форми навчання;
-навчання за направленням служби зайнятості, за кошти підприємств, організацій, установ або фізичних осіб.
Херсонський центр професійно технічної освіти державної служби зайнятості забезпечує слухачів відмінними професійними знаннями та виховує у них необхідні роботодавцю ділові якості!
Більш детальну інформацію щодо проходження навчання в ДНЗ ХЦПТО ДСЗ можна отримати у фахівців районних, міськрайонних та міських центрів зайнятості.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.