10:44 - 22.11.17

Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

Надзвичайно високий рівень корупції в Україні визнано не тільки вітчизняними та зарубіжними аналітиками, експертами, громадськими та міжнародними організаціями, а й навіть представниками вищих органів виконавчої та законодавчої влади.
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

Це явище негативно впливає на всі сторони суспільного життя: економіку, політику, управління, соціальну та правову сфери, громадську свідомість, міжнародні відносини. Корумповані дії все більше витісняють правові та, що найбільш небезпечно, з аномалії перетворюються фактично на норму поведінки. Свою думку з цього приводу має Віктор Балога прло це він повідомляє на своїй сторінці в «Фейсбук»:
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

«Дорогі друзі, ви мабуть звернули увагу, що як тільки прокуратура візьме якогось мало-мальського корупціонера, так Порошенко з Луценком біжать один поперед одним, щоб доповісти про це в прямому ефірі. Цього тижня силовики з вертольотами і бронетехнікою ніби то накрили організаторів "приватного кордону". Гарант мовчить, Генпрокурор - мовчить, Москаль, який на Закарпатті тільки погоду не коментує, теж мовчить. Хоча, "приватний кордон" - це не гірше, ніж "общак Януковича" в Ощадбанку. То чому вони як води в рот набрали?
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

За моєю інформацією, три місяці тому Горват Аттіла, він же "Докі" - організатор "приватного кордону", який працював під прикриттям губернатора Геннадія Москаля і народного депутата Михайла Ланя, заніс в Генеральну прокуратуру 2 мільйони доларів "за спокій". Напевно хлопцям це сподобалося і вони вирішили дати команду провести спецоперацію та ще подоїти "Докі".
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

Картинка вийшла непогана. Але фінал буде, як завжди, - складу злочину не знайдуть ні на Банковій, ні в Генпрокуратурі. Те саме і з хлопцями Ланя, яких взяли з вибухівкою. Чомусь і Генеральний прокурор, і Президент воюючої держави, обійшли увагою цей інцидент і навіть не були проти того, що альтернативою арешту суд призначив заставу у якості запобіжного заходу. Ви можете собі уявити, щоб, наприклад, Ізраїль дозволяв заставу підозрюваним в підготовці теракту? От і я не уявляю. Тому все це дешевий спектакль і ніхто сидіти не буде.»
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

В останні роки в Україні у сфері протидії корупції було зроблено досить багато кроків – прийнято спеціальний антикорупційний закон та цілу низку інших законодавчих актів, що так чи інакше стосуються боротьби з корупцією, схвалено Концепцію боротьби з корупцією, розроблено спеціальну антикорупційну програму, на політичному рівні проголошено курс на посилення протидії корупції, запроваджено систематичне проведення на найвищому рівні організаційних заходів за участю державних та правоохоронних органів. Проте ті темпи, з якими корупція поширюється сьогодні в країні, переконливо свідчить про неспроможність зупинити цей процес.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
13:55
Елена Урсуленко права – Марус и Стремоусов выполняют заказ
12:49
Рукав пальто мэра Херсона – снова в опасности (+ видео)
07:17
Юрий Луценко потребовал наказать чиновников, укравших бюджетные средства, выделенные на строительство херсонского мостоперехода (+ видео)
07:06
Члены межфракционного объединения депутатов по вопросам гендерного равенства потребовали от Москаля извинений
08:49
В мэрии Херсона – новая сенсация
09:09
Руководство херсонской мэрии публично опустило рейтинг правоохранителей
09:05
В Херсоне официально стартовали выборы мэра
19:47
Люди в Херсоне умирают от болезней, а должны – только от старости
19:25
Солист и создатель легендарной группы за 15 минут раскрыл угон машины (+ видео)
09:27
В Киеве готовится экранизация новой версии мюзикла «Тот самый Хлестаков» (+ видео)
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ