10:44 - 22.11.17

Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

Надзвичайно високий рівень корупції в Україні визнано не тільки вітчизняними та зарубіжними аналітиками, експертами, громадськими та міжнародними організаціями, а й навіть представниками вищих органів виконавчої та законодавчої влади.
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

Це явище негативно впливає на всі сторони суспільного життя: економіку, політику, управління, соціальну та правову сфери, громадську свідомість, міжнародні відносини. Корумповані дії все більше витісняють правові та, що найбільш небезпечно, з аномалії перетворюються фактично на норму поведінки. Свою думку з цього приводу має Віктор Балога прло це він повідомляє на своїй сторінці в «Фейсбук»:
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

«Дорогі друзі, ви мабуть звернули увагу, що як тільки прокуратура візьме якогось мало-мальського корупціонера, так Порошенко з Луценком біжать один поперед одним, щоб доповісти про це в прямому ефірі. Цього тижня силовики з вертольотами і бронетехнікою ніби то накрили організаторів "приватного кордону". Гарант мовчить, Генпрокурор - мовчить, Москаль, який на Закарпатті тільки погоду не коментує, теж мовчить. Хоча, "приватний кордон" - це не гірше, ніж "общак Януковича" в Ощадбанку. То чому вони як води в рот набрали?
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

За моєю інформацією, три місяці тому Горват Аттіла, він же "Докі" - організатор "приватного кордону", який працював під прикриттям губернатора Геннадія Москаля і народного депутата Михайла Ланя, заніс в Генеральну прокуратуру 2 мільйони доларів "за спокій". Напевно хлопцям це сподобалося і вони вирішили дати команду провести спецоперацію та ще подоїти "Докі".
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

Картинка вийшла непогана. Але фінал буде, як завжди, - складу злочину не знайдуть ні на Банковій, ні в Генпрокуратурі. Те саме і з хлопцями Ланя, яких взяли з вибухівкою. Чомусь і Генеральний прокурор, і Президент воюючої держави, обійшли увагою цей інцидент і навіть не були проти того, що альтернативою арешту суд призначив заставу у якості запобіжного заходу. Ви можете собі уявити, щоб, наприклад, Ізраїль дозволяв заставу підозрюваним в підготовці теракту? От і я не уявляю. Тому все це дешевий спектакль і ніхто сидіти не буде.»
Віктор Балога розповів про затримання організаторів "приватного кордону".

В останні роки в Україні у сфері протидії корупції було зроблено досить багато кроків – прийнято спеціальний антикорупційний закон та цілу низку інших законодавчих актів, що так чи інакше стосуються боротьби з корупцією, схвалено Концепцію боротьби з корупцією, розроблено спеціальну антикорупційну програму, на політичному рівні проголошено курс на посилення протидії корупції, запроваджено систематичне проведення на найвищому рівні організаційних заходів за участю державних та правоохоронних органів. Проте ті темпи, з якими корупція поширюється сьогодні в країні, переконливо свідчить про неспроможність зупинити цей процес.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
20:31
Напередодні візиту Президента Порошенко до Херсона від облпрокуратури, ОДА, мерії, обленерго було прибрано здичавілих собак
08:03
Андрей Гордеев сделал жёсткое заявление по херсонскому мостопереходу
17:30
На торжествах в Херсоне Президент Порошенко стоял рядом с медиками
09:05
В Херсоне Президент лично пообщался с начальником рыбоохранного патруля
16:59
В Херсоне очередная маршрутка въехала в очередной забор в районе пешеходного перехода
15:49
Группа японских туристов была поражена тем, что увидела в киевском парке
08:53
Херсон станет молодёжной столицей для людей со специфическими особенностями
21:31
В Херсонском онкоцентре дан старт обучению персонала работе на новейшем оборудовании
16:16
Пятое заседание рабочей группы по херсонскому мостопереходу предложено провести в ИТУ
14:52
«Царскую дорогу» в Стрелковом на херсонщине за бюджетные деньги строят не в Херсон, а в Крым
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ