10:45 - 23.11.17

Віктор Балога: Генадій Москаль не заслуговує на відставку

Народився в селі Задубрівка Заставнівського району Чернівецької області в родині службовців. Закінчив Чернівецький технікум залізничного транспорту.

Віктор Балога: Генадій Москаль не заслуговує на відставку


Пізніше - вищу школу і Академію МВС СРСР (в 1984 році). Кандидат юридичних наук. У 1975-му Москаль почав працювати в органах внутрішніх справ. Вислужився від простого інспектора до генерал-лейтенанта міліції.

За час роботи в структурах Міністерства внутрішніх справ був заступником начальника УВС в Чернівецькій області, начальником УВС в Закарпатській області (1995-1997 рр.). Заслужений юрист України (1997), Заслужений юрист АР Крим. Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ та ІІ ступенів, іменною вогнепальною зброєю. Лауреат Всеукраїнської програми "Лідери регіонів" (2002). Інтернет сколихнула новина про те, що Москаль може втратити свою посаду.

Віктор Балога: Генадій Москаль не заслуговує на відставку


Ці чутки прокоментував Віктор Балога, який чітко дав зрозуміти, що Москаль цілком достойний своєї посади. Про це повідомляється на сторінці Балоги у «Фейсбук»:
«Закликаю учасників коаліції, БПП, «Народний Фронт», та усіх, хто зазіхає на крісло Москаля, залишити діда в спокою. Він багато років життя віддав народу України і не заслуговує на відставку. Не зважаючи на те, що на Закарпатті чужих не приймають, але Геннадія Геннадійовича ми полюбили, як рідного. Особливо – наші закарпатські угорці і русини. Тому, щоб ви там у Києві не робили, ми його вам уже не віддамо. Бо завдяки йому наше непросте життя стало веселішим, яскравішим і не таким буденним. Геть руки від Москаля.)))»
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ