17:33 - 30.01.18

Віктор Балога: "Наші сусіди не хочуть нас бачити сильними"

Про це заявив голова правління Національного банку Польщі Адам Глапінскій в розмові з журналістами польського видання Dziennik Gazeta Prawna, передає DW.

Віктор Балога: "Наші сусіди не хочуть нас бачити сильними"


Глапінскій підкреслив, що для нього одним з найважливіших питань є те, чи здатна Польща створити досить умов для залучення робочої сили з сусідніх України та Білорусі. Дефіцит кваліфікованих кадрів Польща відчула особливо гостро в останні роки. За цей період в країні спостерігалося стійке економічне зростання і скорочення рівня безробіття. У грудні минулого року показник безробіття в Польщі склав 6,6 відсотка, а зростання ВВП, за оцінками аналітиків, досягло рівня в 4,5 відсотка.

Віктор Балога: "Наші сусіди не хочуть нас бачити сильними"


Однак проблемними для польського ринку праці виявилися такі негативні тенденції як дедалі помітніше старіння населення і трудова міграція серед молодих поляків в багаті країни Західної Європи, пояснив керівник польського регулятора. У країні з 38-мільйонним населенням працюють тільки 16 мільйонів.

Віктор Балога: "Наші сусіди не хочуть нас бачити сильними"


Свою думку з цього приводу висловив політичний і державний діяч України Віктор Балога на своїй сторінці в "Фейсбук":
Віктор Балога: "Наші сусіди не хочуть нас бачити сильними"


"Наші сусіди не хочуть нас бачити сильними. Одні будуть критикувати Бандеру, бо їм потрібна дешева робоча сила з України. І вони цього не приховують.

Іншим потрібні наші території, щоб самоствердитися за наш рахунок. А ми уже понад 20 років метаємося між Сходом і Заходом і думаємо, що потрібні і тим, і тим. Хоча насправді, крім українців сильна і заможна Україна більше нікому не потрібна. Тому чим швидше ми почнемо опиратися на власні сили і не чекати американської, російської, польської милості, тим швидше станемо на ноги, а наші люди не будуть для них бидлом і дешевою робочою силою."


Зараз на польському ринку праці зайнято від 1 до 1,5 мільйона українських громадян, з яких чимало працюють нелегально без відповідних дозволів. За оцінками польської Спілки підприємців і роботодавців, які робилися два роки тому, Польща необхідні мінімум 5 мільйонів додаткових працівників для забезпечення стабільного економічного зростання.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
09:48
Херсонская общественность заявляет: «война» вокруг 31 участка для депутатов горсовета больше напоминает «шумовую завесу» (+ видео)
08:31
Херсон стал самым печальным лидером Украины
07:33
Новым председателем ХОГА может стать Илья Кива
07:12
В херсонской Антоновке центральный стадион и пляж пошли под элитную коттеджную застройку (+ видео)
20:31
Напередодні візиту Президента Порошенко до Херсона від облпрокуратури, ОДА, мерії, обленерго було прибрано здичавілих собак
08:03
Андрей Гордеев сделал жёсткое заявление по херсонскому мостопереходу
17:30
На торжествах в Херсоне Президент Порошенко стоял рядом с медиками
09:05
В Херсоне Президент лично пообщался с начальником рыбоохранного патруля
16:59
В Херсоне очередная маршрутка въехала в очередной забор в районе пешеходного перехода
15:49
Группа японских туристов была поражена тем, что увидела в киевском парке
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ