15:54 - 23.07.18

Партнерство перевірене часом

З успішно розвиненим і на сьогодні єдиним в Україні заводом, що спеціалізується на виробництві специфічної сільськогосподарської техніки - ТОВ Науково-виробниче підприємство "Херсонський механычний завод".
Саме про шляхи співпраці йшлося під час прес-туру журналістів на підприємство.
За цей час, а це більше десяти років, за сприяння служби зайнятості укомплектовано понад 110 вакансій роботодавця. З початку поточного року на підприємство працевлаштована 21 особа.
Партнерство перевірене часом

Для досягнення поставлених цілей, а саме: укомплектування вакансій підприємства кваліфікованими кадрами, їх професійної підготовки та сприяння зайнятості населення між Херсонським міським центром зайнятості та ТОВ НВП "Херсонський механычний Завод" підписана Угода про співпрацю. Центр зайнятості надає повний комплекс послуг, передбачених цією Угодою.
Для більш якісного та оперативного підбору персоналу проводяться міні-ярмарки вакансій та презентації роботодавця.
Сьогодні топ-5 вакансій підприємства: плавильник металу та сплавів, токар-розточувальник, зуборізальник, бляхар, слюсар-інструментальник, налагоджувальник холодноштампувального устаткування.
У травні 2018 за участю обласного центру зайнятості на підприємстві відбувся захід щодо підсумків конкурсу «ІІ-етап обласного конкурсу фахової майстерності за професією Токар - 2018», основною метою якого є пропаганда престижу професії «Токар» серед учнівської молоді та підготовка кваліфікованих працівників для промислових підприємств області. Такі конкурси фахової майстерності це нова, креативна можливість для майбутніх фахівців показати свої вміння та навички, а роботодавцям знайти своїх робітників.
На сьогодні ТОВ НВП «Механыний завод» є надійним соціальним партнером Херсонського міського центру зайнятості, і злагоджена спільна робота буде продовжуватися і надалі.
Відділ організаційної та інформаційної роботи Херсонського ОЦЗ.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.