13:07 - 20.12.18

21 грудня працівники служби зайнятості відзначатимуть своє професійне свято – 28 років заснування Державної служби зайнятості

21 грудня працівники служби зайнятості відзначатимуть своє професійне свято – 28 років заснування Державної служби зайнятості
«Багато чи ні зробила служба зайнятості питання риторичне, - вважає директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. – Зрозуміло одне, що Державна служба зайнятості за час свого існування пройшла непростий шлях. Сьогодні наша служба удосконалюється і змінює підходи в роботі, щоб відповідати вимогам часу. Велика робота проводиться з молоддю, учнями та школярами, адже необхідно, щоб молодь жила і працювала на Батьківщині. На сьогоднішній день збереження трудового потенціалу в Україні є в пріоритеті державної служби зайнятості та державної політики загалом. Нами ініційовано багато нових проектів, серед яких робота з Об’єднаними територіальними громадами, і це дійсно новий формат співпраці між гілками влади, роботодавцями, службою зайнятості та іншими учасниками соціального діалогу, які опікуються питаннями зайнятості. І це тільки толіка зробленого. Упевнений, що запорукою успішного виконання наміченого є професіоналізм та старанність кожного працівника нашої служби».
Служба зайнятості, це своєрідний центр допомоги. Коли людина шукає роботу, знаходиться на роздоріжжі і переживає складний період свого життя досвідчені фахівці надають необхідну підтримку, формують впевненість у власних можливостях, у прийдешньому дні.
Для якісного і оперативного укомплектування заявлених вакансій фахівці служби використовують ефективні форми співпраці з роботодавцями, насамперед, елементи рекрутингу. Адже саме якісні послуги та високий професіоналізм працівників служби зайнятості здатні задовольнити специфічні потреби підприємств та організацій.
Одним із основних завдань Херсонської обласної служби зайнятості є профорієнтаційна робота з молоддю.
Усвідомлений вибір професії та професійної діяльності впливає на подальше життя людини, визначає її успішність, самореалізацію, кар'єрне і професійне зростання. Фахівці служби зайнятості проводять профорієнтаційну роботу зі шкільного віку, бо впевнені, - учні повинні орієнтуватися у «світі» професій, знати їх «із середини». Тоді вибір професійного майбутнього буде усвідомленим, вдалим та приносити всебічне задоволення.
З цією метою Херсонська обласна служба зайнятості разом з партнерами вже шість років створює і відпрацьовує нові форми профорієнтаційної роботи з учнями 8-10-х класів. Йдеться про роботу Проектів «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє», «ПрофіКвест», «ПрофіКемп», «ПрофіJUMP». Спільна робота та участь у таких проектах допоможуть виростити нове покоління знаючих і кмітливих.
Ще один дуже важливий напрямок роботи служби зайнятості - сприяння підвищенню конкурентоспроможності населення.
У навчальних закладах та Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості безробітні здобувають професії, що користуються попитом на ринку праці. Є можливість підвищити свою кваліфікацію на курсах цільового призначення, засвоїти додаткові професійні знання та вміння з урахуванням нових напрямів розвитку науки й техніки, оновлених чи нових методів господарювання й управління. Крім того, за бажанням можна пройти стажування безпосередньо у роботодавця на робочих місцях, якщо людина тривалий час не працювала і бажає відновити чи вдосконалити свої уміння та навички, потребує досвіду практичної роботи чи розширення компетенції.
Застосування новітніх технологій обслуговування клієнтів, чіткість роботи всіх ланок служби зайнятості – гарантія того, що з новими завданнями працівники обласної служби зайнятості справляться успішно.
Тож побажаємо всім працівникам служби зайнятості міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, достатку і злагоди, наснаги і терпіння у виконанні відповідального професійного обов’язку на благо розвитку Херсонщини!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ