11:44 - 09.03.19

У Херсоні припинили продаж «елітного» сурогату

Працівники податкової міліції Гoлoвнoго управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з працівниками Управління захисту економіки в Херсонській області ДЗЕ НП України ліквідували підпільне виробництво фальсифікованих алкогольних виробів та масову реалізацію такої продукції.

У Херсоні припинили продаж «елітного» сурогату


Так, у рамках проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 227 Кримінального кодексу України було встановлено, що на території обласного центру здійснюється виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв, підроблених під відомі торгові марки іноземних та вітчизняних виробників. Виготовляли сурогат із спирту з додаванням різноманітних ароматизаторів і барвників.
Готову продукцію, не марковану марками акцизного податку України, реалізовували не лише в Херсоні, а й на всій території України. Пропозиції щодо продажу фальсифікату розміщувалися на спеціалізованому сайті в мережі Інтернет, а також у месенджерах і соціальних мережах.

У Херсоні припинили продаж «елітного» сурогату


За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання понад 1 тис. літрів фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів без акцизних марок (у т.ч. розлитих в тару типу «beg-in-box»), та 524 літри спирту загальною орієнтовною вартістю понад 1,2 млн. гривень.
Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності, триває слідство.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.