11:43 - 13.03.19

Пілінг та скраб для тіла - в чому особливості

Дуже часто пілінг і скраб для тіла вважають синонімами і не розрізняють їх. Але це не зовсім правильно, адже засоби різняться між собою як за скдадом, консистенцією так і дією. Тому, знати особливості кожного продукту варто навіть для того, щоб не зашкодити шкірі.

Пілінг та скраб для тіла - в чому особливості


Скраб

Представляє собою досить густий крем, гель або пасту з великою кількістю абразивних часточок.

Засіб з натуральнім абразивом – подрібненими кісточками фруктів або це може бути морська сіль, цукор та навіть їх комбінація вважається більш жорстким, тому що часточки мають гострі кути. Такий скраб не варто використовувати для обличчя, на чутливій шкіри. Його призначення – масаж та поверхневе відлущення шкіри тіла. Процедури з таким скрабом проводити не частіше 1 разу на тиждень.

Засіб зі штучним абразивом – мікроскопічні поліетиленові або інші часточки колоподібної форми. На відміну від вище описаного скрабу, цей варіант може використовуватися для обличчя, тіла і навіть на чутливій шкірі. Допомагає безпечно оновити шкіру. Використовується в антицелюлітній програмі. На сайті www.yves-rocher.ua ви знайдете будь-який варінт.

Щодо використання, скраб наносять масажними рухами. Краще робити це за допомогою спеціального масажеру, що забезпечить максимальний результат.

Пілінг

Представляє собою досить рідкий засіб у вигляді крему або молочка. Може містити ферменти, кислоти або абразив (пудра з мушлі, коралів, перлин). На відміну від скрабу допомагає вирішити більш глибокі проблеми шкіри:

• Відлущити стару шкіру.
• Очистити пори та зменшити їх.
• Вирівняти тон і рельєф шкіри.
• Освітлити веснянки, пігментацію, плями невдалої засмаги, тощо.

Такий засіб використовується не частіше ніж 1-2 рази на місяць або курсом в програмі лікування та омолодження шкіри.
Спосіб використання полягає в нанесенні пілінгу на очищену шкіру, після чого продукт на кілька хвилин залишається. Далі, акуратними рухами на кшталт тертя, пілінг скачується разом із відмерлою шкіру.

Окрім відмінностей та особливостей, є те, що об’єднує пілінг і скраб – після використання обов’язково наносити маску (зволожуючу або живильну, відновлювальну) щоб заспокоїти шкіру, поновити баланс вологи та живлення.

По завершенню процедур наноситься відповідний до потреби шкіри крем або гель. Проводити такі ритуали краще перед сном, щоб шкіра повністю відновилася. Та якщо вдень ви не маєте плану виходити на двір, можна присвятити час СПА догляду з використанням пілінгу або скрабу. Ви отримаєте чисту оксамитову шкіру.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *