08:52 - 15.03.19

У Херсоні відсвяткували ювілей музичного училища (фото)

Нова зала із насолодою вбирала чарівні звуки, які лилися зі сцени Херсонського музичного училища. З нагоди 110 річчя вiд заснування закладу, 14 березня тут відбувся концерт оркестрів, ансамблів солістів – випускників та студентів. Дві з половиною години тривало музичне свято і дарувало херсонцям безліч позитивних емоцій.

У Херсоні відсвяткували ювілей музичного училища (фото)


Місць в залі не вистачало і шанувальники заповнили проходи між рядами крісел, слухали стоячи.
Виступали хор, симфонічний, духовий, камерний оркестр училища, оркестр народних інструментів, оркестр Вінцероде, ансамблі скрипалів та бандуристів, солісти.

Музикантів вітали зі сцени Дмитро Бутрій, Світлана Думинська, Юрій Рожков, Оксана Рукавишникова, Руслан Рубан. Модернізація Херсонського музичного училища триватиме. Ремонт, як відомо завершити не можна, однак і зупиняти його обласна влада не збирається. Зі сцени пролунали ідеї взятися за фойє та привести його в належний стан до наступного концертного сезону.

З ремонтом великої зали музичилища завершилась ціла епоха. Культурна інфраструктура міста отримала позитивний імпульс. Херсон приємно змінюється. Духи политпросвещения», що оселилися десь в середині 80-х, а може й раніше, нарешті залишили ці стіни. Тепер тут буде жити її величність музика.

George Byanov

У Херсоні відсвяткували ювілей музичного училища (фото)
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *