14:31 - 18.03.19

У Херсоні судили крадіїв колодязних люків (фото)

На вулицях міста – безліч люків, які виступають складовою частиною різних інженерних комунікацій. Та кожен із люків одного дня може перетворитися на пастку – для людей, автомобілів, тварин, якщо безвідповідальний злодій заради мізерного прибутку викраде його кришку. Глибина колодязів іноді сягає до 10м, у деяких – потужні потоки води або стоків, металеві конструкції, загазованість, тому потрапляння до них – вкрай ризикований випадок.

У Херсоні судили крадіїв колодязних люків (фото)


Мисливці за металобрухтом здають люки у приймальних пунктах за ціною 5 гривень за кілограм металу. Тоді як комунальникам заміна однієї металевої кришки вагою 40кг обходиться набагато дорожче – більше 2000 гривень. Страшно уявити, що ціною такою вкраденої кришки може стати чиєсь життя…Херсонський Водоканал реагує на всі сигнали від споживачів, терміново встановлюючи нові кришки колодязів замість викрадених. Щорічно тільки на мережах водопостачання та водовідведення викрадається 400-450 кришок.

За 2018-2019 роки в Херсоні поліцією порушено двадцять чотири кримінальні справи проти крадіїв люків, за половиною яких винесені вироки у вигляді 2 – 4 років позбавлення волі, але це мало зупиняє крадіїв і люки колодязів продовжують зникати.

Ми звертаємось до небайдужих херсонців: якщо Ви побачили відсутність кришки, або спробу злодіїв її присвоїти, терміново телефонуйте до Водоканалу за цілодобовим номером 42-22-33, або до міліції — 102. Може саме Ваш дзвінок допоможе врятувати чиєсь здоров’я, а може навіть і життя !

Сподіваємося, що завдяки суворим покаранням злодіїв та пильності мешканців зменшиться кількість бажаючих розжитися за рахунок комунального майна, а Херсонський Водоканал буде займатись необхідними місту ремонтами та реконструкціями, не витрачаючи кошти та час на відновлення вкрадених частин комунікацій!

Для довідки. Згідно статті 185 Кримінального кодексу України за крадіжку кришок люків передбачена кримінальна відповідальність – позбавлення волі терміном від одного до трьох років, в залежності від розміру завданого збитку. Стаття 270-1 Кримінального Кодексу передбачає суворіше покарання за умисне пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства, яке стало причиною загрози для здоров’я людини: позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Джерело
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ