14:57 - 12.04.19

Команда школярів із Скадовського району «Робінзон & company» - переможець Проекту «Туристичний ПрофіКемп»

Команда школярів із Скадовського району «Робінзон & company» - переможець Проекту «Туристичний ПрофіКемп»
11 квітня учні, вчителі, бібліотекарі, спеціалісти служби зайнятості та почесні гості, всього близько 400 осіб, стали учасниками фінального обласного масового заходу з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп», що проходив на Херсонщині у місті Нова Каховка.
Саме тут команди школярів презентували розроблені ними туристичні маршрути, брали участь у конкурсі-виставці сувенірної продукції та у конкурсі за номінацією «Кращий гід-екскурсовод». Ці завдання учні разом із своїми наставниками виконували протягом шкільного року. Компетентне журі визначало переможців у кожній з номінації, жоден учасник не залишився без уваги та подарунку.
Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов підкреслив важливість профорієнтаційної роботи в області. «Це системна, кропітка, щоденна робота. Своєчасне проведення такої роботи з учнівською молоддю впливає на свідомий вибір їхнього професійного майбутнього, - зазначив Євгеній Єрашов під час відкриття заходу. – За молоддю наше майбутнє, майбутнє нашої держави, ми маємо допомагати нашим дітям зробити правильний вибір, щоб вони жили і працювали в Україні».
Команда школярів із Скадовського району «Робінзон & company» - переможець Проекту «Туристичний ПрофіКемп»

Слова підтримки за своєчасність та доречність цієї роботи лунали від керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимира Клюцевського та міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка.
Директор Херсонської бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки Анна Бардашевська побажала всім учасникам Проекту перемог, і не тільки на цьому заході.
Переможцем обласного етапу проекту «ПрофіКемп» була визначена команда школярів «Робінзон & company» із Скадовського району. Ця команда візьме участь і буде представлять Херсонську область на міжобласних змаганнях фіналістів між Закарпатським, Львівським і Рівненським регіонами. Друге місто розділили команди «ПрофіFirst» Генічеського і «GreenCity» Голопристанського районів, команда «Любоsvit» із Олешшя посіла почесне третє місце.
У рамках роботи заходу відбувся Ярмарок професій Херсонщини. Професійно-технічні й вищі навчальні заклади з міст Берислав та Нова Каховка презентували майстер-класи за професіями, яким навчають. Висококваліфіковані майстри з будівництва та торгівлі, перукарі, електромонтери, трактористи, майстри з деревини демонстрували свою майстерність. У свою чергу бажаючи долучалися до виробничих процесів і із задоволенням «приміряли» ті чи іншу професію.
Отже чекаємо незабутніх вражень від міжобласних змагань у червні
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ