19:06 - 13.06.19

Мешканців Берислава хотіли позбавити нового громадського парку (фото)

Поперек горла та власним корисливим інтересам стало нинішнє будівництво центрального паркум. Берислав.
Як виявилось серед нас є люди, які відверто проти того, аби наше місто ставало кращім, точніше вони проти саме конкретної людини яка фінансує будівництво.

Мешканців Берислава хотіли позбавити нового громадського парку (фото)На мою думку, таку позицію місцевих можновладців легко описати "в мене черешня погнила, а тут ще й сусід нову машину купив".
За своєю життєвою позицією такі люди обмежуються пустими словами, обіцянками (пригадаємо «асфальтовий заводік на тристо тон в сутки»» та інше), а до діла майже ніколи не переходять.

Однак коли вони побачили, що «працювати» лише язиком мало, і на фоні їх обіцянок, конкретно виконана робота зображує їх у невигідному світлі, дали вказівку відключити будівельників парку від електромережі. Живлення вони отримували від районного Будинку культури. Аргументація такого рішення була просто смішною «перевищення місячних лімітів». Оскільки Будинок культури підпорядковується районній державній адміністрації, а відтак голові РДА Олександру Гомону, зробити це було елементарно. У понеділок, 10 червня, О. Гомон особисто контролював відключення будівництва від електропостачання.

Щоб ви зрозуміли, таке «перевищення», на цілих 300 гривень, легко виправляється одним листом до РЕЗу щодо збільшення ліміту. Дякувати замовнику ( І. Колихаєву) та виконавцю, вони не зупинили будівництво і в терміново протягнули лінію енергопостачання від підстанції ДЮСШ, що вартувало більше 11 тисяч гривень додатково.

Не дарма мешканці Бериславського району голосували проти Порошенка, голосували, в тому числі і проти гомонів та його «команди», про що багато говорили особисто і відкрито.

Шановні бериславці, а ви «ЗА» те, щоб парк добудували чи «ПРОТИ»?

P.S. На мою оціночну думку, підтверджуеться розповідь одного з підрядників про те як О. Гомон «вибивав» з нього 10% «відкату», а тут гроші «пройшли» повз нього.

Олег Дядюн

Джерело
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
23:51
Херсонские кандидаты от партии «Слуга народа» врали журналистам прямо на пресс – конференции
16:47
Бег по утрам: преимущества и польза для здоров’я
19:06
Кандидат в народные депутаты от Херсонщины провел выходные в Крыму (видео)
13:32
На Херсонщині люди почали активно спілкуватись з майбутніми обранцями (фото)
19:17
На Херсонщині завершилось поліцейське відпрацювання «Зброя»
15:50
После обысков у бывшего председателя ХОГА Андрея Гордеева Россия вдруг заговорила об экологической катастрофе на херсонщине
10:45
В КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили револьвер у вінничанки
09:23
В связи с приближающимся десятилетним юбилеем строительства херсонского мостоперехода херсонский общественный деятель обратился к Президенту
09:01
В Генічеську повернули додому неповнолітню втікачку
08:46
Как оплатить покупку цифровых монет ВТС картой Visa?
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ