22:51 - 18.06.19

Парк у Бериславі вже збудований на 70 відсотків (фото)

Ігор Колихаєв, меценат, засновник наймасштабнішого Благодійного Фонду на Херсонщині 18 червня зустрівся з робочими колективами комунальних підприємств Берислава. Новий парк, який, наразі, відбудовує Ігор Колихаєв після введення в експлуатацію буде повністю переданий на утримання міста.

Парк у Бериславі вже збудований на 70 відсотків (фото)


На зустрічі з колективом Бериславського ЖЕКу №1, а також комунального виробничого управління «Бериславський водоканал» лунало багато запитань, та більшість з них стосувалась можливості подальшої реконструкції міста у цілому.

Парк у Бериславі вже збудований на 70 відсотків (фото)


Ігор Вікторович запевнив, що зрушення у місті на краще лише тільки починаються і зупинятись на досягнутому не будуть. І це, в першу чергу, завдання для самих городян – зміни на краще повністю у їх руках і залежать лише від їх власного бажання та волі. Начальник комунального управління «Бериславський водоканал» Юрій Шевчишин щиро подякував мецената за придбання для підприємства частотного перетворювача, що дозволить не лише стабілізувати тиск води у системі, а й у 3-5 разів зменшить витрати електроенергії.

Парк у Бериславі вже збудований на 70 відсотків (фото)


За словами Юрія Богдановича, це суттєвий подарунок не лише для підприємства, а й для міста у цілому.

Парк у Бериславі вже збудований на 70 відсотків (фото)


Що ж стосується робіт з реконструкції парку, то вони виконанні більш ніж на 70 відсотків. Залишився завершальний етап: днями завезуть зелене газоне покриття, встановлять зрошувальну систему газонів, проведуть остаточні оздоблювальні роботи. І вже 12 липня городяни родинами з дітьми зможуть насолодитись відпочинком на березі Дніпра у рідному місті.

Парк у Бериславі вже збудований на 70 відсотків (фото)


Реконструкція парку у прибережній зоні розпочалась ще взимку з виготовлення масштабного проекту з благоустрою території. З настанням тепла до роботи підключились вже будівельники, монтажники та ландшафтні дизайнери. Судячи з обсягів робіт що ведуться, реконструкцію сміливо можна назвати будівництвом нового комплексу, адже замінюється на лише тверде покриття на алеях, а повністю міняється інфраструктура комплексу для сімейного відпочинку та дозвілля: встановлюються дитячі, спортивні та ігрові майданчики, освітлення, облаштовуються зони релаксу, оновлено пам’ятник Т.Г. Шевченка, ведуться роботи з монтажу устаткування для фонтану.


Парк у Бериславі вже збудований на 70 відсотків (фото)Як зазначив Ігор Вікторович Коилхаєв, оновлений парк має стати місцем де матимуть можливість спокійно відпочити люди старшого покоління, діти – розважитись на ігрових майданчиках, а для молоді – окремі зони для занять спортом. «Моє завдання було збудувати парк, а бериславцям належить його підтримувати у гарному стані для самих себе. Цей парк не просто дарунок місту, це дарунок нашому майбутньому – нашим дітям. Вони зростатимуть серед краси і більше любитимуть свою батьківщину. Адже нам тут жити», – підкреслив Ігор Колихаєв.

Джерело
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
21:02
Херсонцы заявляют: Украину может спасти только «Формула Маруса»
08:06
Получен ответ Премьера по поводу выделения средств для Южного онкоцентра
10:43
Херсон стал родиной истинного народовластия, где воля народа - закон
20:59
Херсонцы рассказали председателю ХОГА об истинном положении дел в области
08:56
Після зустрічі Ігоря Колихаєва з Гончаруков в Херсоні відбулось виіздне зачідання Комітету ВР
08:46
Херсонцы однозначно заявили: народом не рождаются, а становятся
17:39
У Херсоні відбулось судове засідання з обрання міри запобіжного заходу підозрюваному в підпалі будинку суддів
08:57
Селищний голова Херонської Антонівки зробив заяву щодо обшуків у нього
18:03
Херсонскую полицию до обысков у Семенчева не допустили
16:30
Cессия Бериславского горсовета проголосовала за Игоря Колыхаева
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ