14:47 - 22.11.19

Благодійний фонд допоміг: чотири вулиці у селі Новомиколаївка освітлені

В програмі Благодійного фонду Ігоря Колихаєва багато напрямків допомоги людям. Те що часто пишу про ті чи інші кроки його діяльності зовсім не означає, що маю на це якусь вказівку чи установку від керівництва.

Благодійний фонд допоміг: чотири вулиці у селі Новомиколаївка освітлені
Комусь подобається багато говорити, ну а мені подобається писати. Відчуваю творчу необхідність робити репортажі, газетні звіти, доносити важливу інформацію до читачів, відшукувати позитив у сьогоденні, щоб “розбавити” ним не надто легке життя моїх земляків. Часом доводиться “стримувати” себе, щоб та кількість розповідей про справи та допомогу від фонду в якому працюю третій рік не виглядала як самореклама, вихваляння чи як зараз модно писати – не піаритися!

Тому багато чого за два попередні роки залишилося у затінку, а люди, які отримували допомогу, або насолоджуються підтримкою фонду навіть не здогадуються кому за це завдячити. Та й не багатьох це цікавить. Більше хвилює те, що ще не зроблено, на що чекають, на що сподіваються. Можливо колись ще згадаю про цей період життя у власних мемуарах. Коли вже стану зовсім стареньким дідусем. Сьогодні думати про це зарано.

Чому про це згадую. Хочу (як приклад) навести “місток” лише до одного, але дуже показового прикладу, який і характеризує, і підтвердить написане мною вище. Бо зараз без конкретики нікуди – відразу отримаю “стріли” недовіри та зливу негативних коментарів.

У нашому районі в селі Новомиколаївка було відсутнє освітлення на вулицях. Що таке жити в темряві пояснювати зайве. А на подвір’ї ХХІ століття. Місцева сільська рада не сиділа склавши руки. У 2017 році керівництво підготувало необхідну документацію, підключило до роботи спеціалістів, оплатило масштабний проект по освітленню села (це не лампочку біля хліва вкрутити!). Проект є, а на подальші роботи бракує коштів.

2018 рік. Чи випадковість чи збіг обставин, але інтереси Новомиколаївської сільської ради перетнулися з можливістю і бажанням тодішнього депутата Херсонської обласної ради, а нині нашим обранцем у Верховній раді України Ігорем Колихаєвим. Ігор Вікторович пішов на контакт і пообіцяв посприяти вирішенню пошуків допомоги у стінах облради.

Побіцяв – зробив! Відстояв новомиколаївський проект. До того ж участь у співфінансуванні на освітлення вулиць Новомиколаївки взяв на себе Благодійний фонд Ігоря Колихаєва. Всього вартість необхідної для людей справи мала майже півмільйона. До честі місцевої влади вона зробила вагомий, а головне перший крок до подолання темряви і виділила з власного бюджету 195 тисяч.

У тому ж році розпочалися і роботи. Колихаєв не підвів, довів справу до успішного фіналу, а його фонд довершив співфінансування обіцяним внеском. Так, звичайно, довелося поворушитися і похвилюватися всім. Неоціненно великий обсяг роботи здійснив і сільський голова Новомиколаївки Анатолій Миколайович Черноморченко і головний бухгалтер Юлія Іванівна Борух.

Мабуть є ще люди, які також були на “передовій” вирішення цього питання, тож не ображайтеся, що не вказую. Бо пишу лише власні роздуми, а не веду журналістське розслідування згадуваних подій. Підходимо до головного! Спільними зусиллями справилися. На сьогодні 4 вулиці (Центральна, Садова, Шевченка і Суворова) вже в селі освітлені і вночі на них не панує темрява. Ще дві вулиці плануються на наступний рік. Благі наміри господарів і допомога Ігоря Колихаєва показали, як перемагати у протистоянні світла і темряви!

А тепер згадайте передвиборну лихоманку і задайте собі запитання. Чому такий крутий “козир” Колихаєв не виймав з рукава до і під час виборів? Бо головне для нього справа, а не її відголосок. Мабуть ця інформація тоді б додала плюсів у боротьбі з суперниками, які не втрачали можливості похизуватися перед зігнаною масовкою.

Скромність – це ще одна із чеснот Ігоря Вікторовича. Зрозуміло, що масові акції з врученням подарунків дітлахам чи підвіз яблук у дитячі садки та школи не приховаєш. На те вони й масові. Хоча й яблуками докоряли і звинувачували у всіх гріхах. Але ж скільки невідомої допомоги і доброго залишилося за лаштунками, пройшли тихенько повз людських очей. І це добре.

Допомогу і участь у співфінансуванні Благодійний фонд Ігоря Колихаєва планував і відкрито пропонував неодноразово і іншим громадам та радам. Хтось скористався з цієї привабливої пропозиції і я у найближчий час матиму можливість повідомити про ці проекти. Комусь (нажаль) не вистачає навіть початкових коштів на виготовлення документації для майбутніх робіт. А дехто просто не бажає “ворушитися”. Мовляв все-рівно нічого не вийде. Як там у прислів’ї “Під лежачий камінь вода не тече”.

Що залишається пересічним мешканцям Високопільщини? Переважна більшість з них навіть не уявляє, що масштабні роботи розпочинаються з безлічі підписаних папірців, печаток, дозволів у різних інстанціях, перевірках, поданнях, десятків дзвінків, черг, пошуків підтримки. Чомусь здається, що “вийми добрий дядя з гаманця грошики” і в селі відразу настане світле майбутнє…

Тому вибір у нас не великий. Або братися до справ самотужки, або лягти і чекати на “ману небесну”, або ж ще можна шукати “цапа відбувайла”. Ніхто не говорить, що покращити життя – це завдання із легких. Та починати потрібно перш за все з себе! Якщо не рухатися, завмерти і просто чекати то швидко перетворишся в сірий запліснявілий камінь, а… Читайте в заголовку!

Ігор Урбанський, представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
Eusebia

02:52 - 28.11.19

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Все желающие питают нежные чувства драмы и еще мюзиклы, кто ж мы без применения этой цели в общей сложности. Именно благодаря этому и еще у текущем годике всем вам нужно расценить сирик онлайн сериал энн [энн.com]. Глянуть онлайн бесплатно все это на так называемом фананском сайте. Без спама и вирусов, да web-сайт оптимизирован под всяческие системы телефоны и ноутбуки.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ