14:04 - 24.09.19

Як підтримувати роботу свого шлунку та кишечнику?

Наш організм це дуже складна і водночас вразлива біосистема. Усі деталі такого механізму, тобто органи, виконують свою визначену функцію. Без нормальної роботи хоча б одного з них, увесь організм стає набагато слабшим й уразливим перед загрозами ззовні. Коли ми хворіємо застудою, нам одразу призначають курс лікування з таблетками та іншими профілактичними діями. Але насправді будь-які ліки, вони з одного боку допомагають організму а з іншого - можуть йому сильно нашкодити. Група ліків із серії антибіотиків має досить неоднозначний вплив на організм. З одного боку їх призначають, коли необхідно вилікувати якусь складу хворобу, а з іншого - вони можуть сильно нашкодити мікрофлорі шлунка та кишечника. Без них ніяк не можливо обійтись, адже деякі хвороби потребують втручання саме таких сильних ліків, але тривале їх використання, є досить шкідливим і з цим треба поводити себе обережно. Їх необхідно вживати відносно прийомів їжі та типу продуктів,саме такі поради надасть лікар до визначеної групи ліків. Окрім цього не слід забувати постійно вживати ліки з групи пробіотиків. Оскільки самолікування є загрозливим для організму, то слід зайти на сайт enterogermina.ua, щоб проконсультуватись з професійним лікарем щодо своїх симптомів та курсу лікування.Чому саме пробіотики і чим вони можуть допомогти?


Ті хто, кому хоч раз в житті призначали лікування з антибіотиками, поряд з ними в рецепті бачили пробіотики. Звичайно, для виконання всіх настанов від лікаря, пацієнт чесно купував такі ліки, але мало хто точно знає, навіщо вони потрібні. Основні функції пробіотиків полягають у наступному:  1. Відновлення нормальної мікрофлори кишечнику.

  2. Захист від порушень мікрофлори через вживання антибіотиків.

  3. Протидіє шкідливим вірусам і бактеріям.

  4. Сприяє пригніченню білю в животі, його здуття та діареї.


Багато хто недооцінює важливість вживання пробіотиків, особливо рід час курсу лікування антибіотиками. Погані наслідки від такого лікування проявляються з часом й не одразу, тому деякі пацієнти недооцінюють вплив антибіотиків.


Будь-які проблеми зі шлунком чи животом ми пояснюємо тим, що щось не те чи погане з’їли. Але насправді, проблема може бути набагато глибшою, аніж здається. В такому випадку краще одразу звернутись до лікаря, щоб він призначив правильний курс лікування і профілактики різних шлункових хвороб. Не слід недооцінювати важливість пробіотиків.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
12:35
Херсонцы уличили в фальсификации Дубинского, который раскртиковал работу Гусева
09:02
Херсонцы недоумевают: если Мангер не виновен, о чём его адвокаты пытались договориться с Левиным
22:35
На парламентские слушания главврач Херсонского онкологического центра приехала на метро
21:46
Владислав Мангер заявил о поддержке Игоря Колыхаева
09:01
В элитном жилье Киева обнаружен открыто действующий наркоманский притон (+ видео)
09:05
Прокурор Херсонской области шокировал население, сказав, что следствие у нас практически не работает
07:37
Мэр Херсона в рамках предвыборной кампании начал целовать «бабушок», «дедушок», Почётных граждан и бывших мэров
07:05
В Херсоне нашли человека, у которого Гончарук был «На разогреве»
17:17
Херсон в шоке: в город возвращаются ПР и «Орды Януковича»
14:29
Під час рейду Великоолександрівські поліцейські виявили автівку зі спиляними деревами
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ