12:49 - 12.12.19

Великолепетиські поліцейські провели тематичні лекції для першокурсників професійно-технічного училища

Перед початком зимових канікул співробітники Великолепетиського відділення поліції відвідали районне професійно-технічне училище. Правоохоронці розповіли першокурсникам про протидію булінгу, нагадали про правила безпечної поведінки під час зимових канікул та розповіли про свою професію.Начальник Великолепетиського відділення поліції Андрій Чонка розповів підліткам про види кримінальних та адміністративних правопорушень та пояснив, з якого віку настає відповідальність за їх вчинення. Також Андрій Андрійович приділив особливу увагу безпечній поведінці під час зимових канікул та новорічних свят, особливо на дотриманні правил безпеки при використанні піротехніки і феєрверків.Інспектор ювенальної превенції розповів учнівській молоді про типові ознаки булінгу, методи його виявлення та шляхи подолання цькування. Також поліцейський наголосив, що за подібні вчинки настає адміністративна відповідальність.

Також поліцейські розповіли учням про конкурсні умови вступу у навчальні заклади МВС та етапи відбору на службу до підрозділів Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

- Головна мета профілактичної роботи – вберегти молодь від необдуманих вчинків, які можуть зламати життя, - зазначив начальник Великолепетиського відділення поліції Андрій Чонка. - Знання неповнолітніми законів, а також своїх обов'язків та усвідомлення ними відповідальності - зобов'язує їх добре поводитись та утримує від порушень правил поведінки.

Відділ комунікації поліції херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ