13:08 - 16.12.19

Найкращий англомовний досвiд у Херсонському ХАБАД

12 грудня 2019 року в НВО «ХАБАД» відбувся регіональний науково-практичний семінар учителів англійської мови з теми «НАВЧАННЯ АУДІЮВАННЯ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: НАЙКРАЩИЙ ДОСВІД», організований спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради. Він об’єднав педагогів Херсонщини та інших областей України.

Найкращий англомовний досвiд у Херсонському ХАБАД


Директор НВО «ХАБАД» І.І.Левін розповів про особливості навчального закладу та познайомив гостей із педагогічним колективом. Особливості навчального процесу було представлено в відеоролику, підготовленому учнями школи англійською мовою.

Найкращий англомовний досвiд у Херсонському ХАБАД


Учитель англійської мови НВО «ХАБАД», кандидат педагогічних наук Васильєва О.В., озвучила мету семінару та окреслила завдання, які повинні бути розв’язані протягом заходу.

Найкращий англомовний досвiд у Херсонському ХАБАД


Завідувач навчально-методичної лабораторії ,Вострікова Вікторія Володимирівна, представила гостей з м.Києва: методиста видавництва MACMILLAN в Україні
Нестоітер Інну Аркадіївну та регіональних представників – Кречун Наталію, Сапкевич Ларису.

Найкращий англомовний досвiд у Херсонському ХАБАД


Основна доповідь партнерів семінару була присвячена проблемі ефективної організації роботи в різнорівневому класі. Особлива увага була акцентована на складнощах, з якими зустрічаються учні 5 класу. Педагогам була продемонстрована значна кількість методичних прийомів та методів, які доцільно використовувати на уроках англійської мови в процесі формування навичок аудіювання. Гості семінару з інтересом виступили в ролі учнів та виконували практичні завдання, спираючись на навчальний матеріал представлених підручників.


Васильєва Ольга Вікторівна, представила доповідь з аналізом методичних аспектів в роботі учителя під час проведення аудіювання та проаналізувала ефективні онлайн ресурси, продемонструвала їхні можливості, звернувши увагу, які веб-сайти допомагають формувати не лише аудитивну компетентність школяра, а також опрацьовувати словниковий запас учнів, звертаючи увагу на вдосконалення орфографії та виконання фонематичних вправ.
Субота Вероніка Михайлівна розповіла про особливості методичної системи В.Мещерякової, за якою працює її студія «I like English». Було наведено приклади практичних завдань для учнів дошкільного віку та представлено відеофрагмент уроку, де продемонстровано етап опрацювання мовних кліше в форматі діалогу.


Голубінка Катерина поділилась власним досвідом щодо існуючих можливостей підвищення професійної компетенції учителів англійської мови. Вона звернула увагу на необхідність підвищувати лінгвістичні знання, поглиблювати методичну роботу під час освітніх курсів CELTA, DELTA. Катерина представила авторський курс та онлайн платформу, де педагоги можуть займатися самоосвітою та разом працювати над спільними проектами.
Учитель англійської мови НВО «ХАБАД» Могилевська Тетяна Юріївна представила урок в 1 класі.
На етапі обговорення учасники дiйшли до висновків продовжити систематичну роботу між НВО «ХАБАД» та Комунальним вищим навчальним закладом «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради щодо вдосконалення професійної компетентності учителів Херсонщини.

За матерiалами НВО ХАБАД
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ