15:38 - 10.02.20

Начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»

Сьогодні в Херсонській обласній державній адміністрації під час відеоселекторної наради начальник обласної поліції Олександр Прокудін поінформував про початкові результати впровадження на території області програми відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто».


Начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»- Програма розрахована на 3 роки. На сьогоднішній день на території області в рамках цієї програми вже встановлено 30 відеокамер: 21 камера працює в м. Херсоні, 7 в м. Каховка та 2 в Скадовську. Працівники поліції мають можливість в режимі реального часу в автоматичному режимі здійснювати реєстрацію події та невідкладно направляти найближчий наряд поліції. Тобто максимально швидко реагувати на подію, яка трапилась в тому чи іншому населеному пункті, – зазначив очільник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.

Начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін відзвітував про хід впровадження програми «Безпечна Херсонщина»


У своїй промові полковник поліції також зауважив, що завдяки використанню системи відеоспостереження за останні місяці були розкриті 3 умисних вбивства, 11 пограбувань та розбійних нападів, 23 крадіжки та ряд шахрайств. Також за цей час встановлено місцезнаходження 11 транспортних засобів, які перебували в розшуку.В ході наради начальник поліції області звернув увагу присутніх на зв’язку керівників місцевої влади, що на сьогоднішній день тривають роботи по встановленню та підключенню ще 29 камер в обласному центрі та у 6 населених пунктах області, які запрацюють найближчим часом. А також головний поліцейський при підтримці голови облдержадміністрації Юрія Гусєва звернувся до голів ОТГ, в яких залишаються невирішеними питання запровадження програми відеоспостереження, якомога швидше впровадити проект на місцях, задля забезпечення правопорядку та безпеки громадян.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ