14:00 - 22.02.20

Корабельне відділення поліції відзначає 55-річчя з дня створення

З цього приводу сьогодні, 22 лютого, в актовій залі Корабельного відділення поліції зібралися ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ, які працювали в цьому підрозділі.

Корабельне відділення поліції відзначає 55-річчя з дня створення


В президії зайняли місця колишні начальники та голова ветеранської організації підрозділу Юрій Могильний, запрошені від місцевої влади гості, які тривалий час підтримували та продовжують допомагати районній поліції – Леонід Третяк, який багато років очолював районну раду, та голова Комишанської селищної ради Олександр Фатєєв.

На початку урочистих зборів зачитали привітання від начальника поліції Херсонщини Олександра Прокудіна, голів обласної ветеранської організації працівників органів внутрішніх справ Валерія Літвіна та профспілки атестованих працівників Олександра Кузнєцова. Після цього Євдокія Бичковська, яка пропрацювала в райвідділі 35 років, нагадала присутнім про численні досягнення підрозділу та колишніх його співробітників.

Корабельне відділення поліції відзначає 55-річчя з дня створення


Згадали пенсіонери й колег, які загинули під час виконання службових обов’язків. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу «Калина долі».

На закінчення заходів присутні сфотографувалися на згадку, після чого продовжили спілкування один з одним, згадуючи роки служби.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ