15:10 - 27.02.20

Відсьогодні поліція Херсонщини посилює заходи з детінізації економіки

Про це сьогодні заявив начальник обласної поліції Олександр Прокудін під час міжвідомчої наради з керівниками правоохоронних органів та місцевої влади, яка відбулася в приміщенні обласної державної адміністрації.

Відсьогодні поліція Херсонщини посилює заходи з детінізації економіки


Зокрема очільник поліції Херсонщини під час виступу звернув увагу присутніх, що на останніх засіданнях Уряду країни та нарадах за головуванням Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, підрозділи Національної поліції України та інші правоохоронні органи держави зобов’язано вжити комплекс невідкладних заходів по детінізації економіки, зокрема за такими напрямками, як протидія незаконному гральному бізнесу, надрокористуванню, нелегальному обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту та лікеро-горілчаної продукції в області.

Відсьогодні поліція Херсонщини посилює заходи з детінізації економіки


В ході обговорення, Олександр Прокудін повідомив присутніх про результати роботи відомства в цих напрямках. Насамперед він зазначив, що для більш оперативного та ефективного реагування створені спільні робочі мобільні групи окремо за кожним видом економічних правопорушень з числа працівників обласного главку поліції, управління стратегічних розслідувань та інших зацікавлених відомств.

Відсьогодні поліція Херсонщини посилює заходи з детінізації економіки


Далі полковник поліції поінформував, що у цьому році за виявленими фактами вказаних вище правопорушень розпочато 68 кримінальних проваджень за фактами незаконної вирубки лісових насаджень, 9 кримінальних проваджень за фактами незаконного функціонування гральних закладів, три – за фактом реалізації на території області підробних марок акцизного податку, 17 – за результатами перевірок правил торгівлі пальним, два – за порушення правил охорони надр та одне – за незаконний видобуток піску.

На закінчення наради присутні обговорили моменти, пов’язані з визначенням шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань щодо документування та розслідування економічних правопорушень.

Також поліція Херсонщини інформує громадян, що на базі Головного управління поліції області запроваджено безкоштовну «гарячу лінію» (0 800 507 565), на яку можна повідомити про виявлені факти незаконного грального бізнесу, надрокористування, нелегального обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту і лікеро-горілчаної продукції. Також у цілодобовому режимі можливо надати дану інформацію черговому Управління стратегічних розслідувань (УСР) за номером – (097) 155-36-65 або зателефонувати за коротким номером «102».

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ