14:30 - 28.02.20

Місту Нова Каховка сьогодні виповнилось 68 років

З цією датою мешканців міста Нова Каховка привітав Ігор Колихаєв, народний обранець, якого новокаховчани більшістю обрали до Парламенту україни у 2019 році.

Місту Нова Каховка сьогодні виповнилось 68 років


На своїй сторінці у ФБ Ігор Колихаєв написав:

Шановні мешканці Нової Каховки! Вітаю вас з Днем народження вашого міста!

Вам випало щастя жити у новому, прекрасному населеному пункті, який був спланований та побудований як зручний і сучасний поліс. Нова Каховка стала рідною для мене, адже ми з вами разом пройшли вибори до Верховної Ради України, під час яких ви висловили свою підтримку мені і обрали своїм представником у Парламенті.

Після виборів я постійно співпрацюю з керівництвом міста і з вами, шановні новокаховчани. Ви звертаєтесь до мене зі своїми громадськими та особистими питаннями, і я їх вирішую, використовуючи увесь наявний арсенал повноважень народного депутата.

Ваше місто має свою особливу атмосферу і енергетику, а ви є творчими й талановитими людьми. Можливо це наслідки того, як формувалась громада Нової Каховки, адже серед вас представники різних куточків колишньої величезної держави.

Сьогодні буде доречним згадати тих, хто створив Нову Каховку, хто подарував нам це прекрасне місто на мальовничому березі Дніпра. Нехай місто і надалі розвивається, наповнюється новими ідеями, стає комфортним і безпечним.

Жителям Нової Каховки я бажаю щастя, здоров’я й добробуту! Разом будемо працювати і берегти нашу державу, місто й родини, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ