17:43 - 13.04.20

Замість доплат - наказ міністра охорони здоров'я. Херсонські інфекціоністи звільняються

13 квітня у Херсонській обласній державній адміністрації відбувся брифінг, на якому були присутні головний лікар КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім.Горбачевського» Володимир Мітковський, заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан, а також Заступник директора Департаменту здоров’я Ліна Бондарева.

Замість доплат - наказ міністра охорони здоров'я. Херсонські інфекціоністи звільняються


Під час свого виступу Вадим Чабан розповів про ситуацію, котра сьогодні склалася з захворюваності на коронавірусну інфекцію в області. Він повідомив, що в oблacті – 31 випaдoк інфікyвaння, в Укpaїні в цілoмy (нa 9:00 13 квітня) – 3102 випaдки.

Тим часом, головний лікар інфекційної лікарні повідомив слухачам невтішну інформацію:

«На сьогодні на ранок в лікарні знаходиться 11 хворих, 5 з них в реанімації, 8 з підозрою. ШВЛ не використовується, 4 хворих отримують кисневу підтримку. Медичними працівниками лікарня забезпечена на невелику кількість хворих {…}Вже звільнилося більше 10 медичних сестер і 2 лікаря, за останні два тижня. Ми маємо 7 апаратів ШВЛ, 9 концентраторів кисню.»

У цей же час Володимир Мітковський із захватом розповідає про допомогу, котру отримує лікарня від людей:
«Я дуже хочу подякувати волонтерам, благодійним організаціям, адже так багато людей надає допомогу нашій лікарні. Я такого навіть не очікував. Кожного дня хтось приносить 50 халатів, хтось 1000, дехто перечислить гроші. Такого не було. Кожного дня отримуємо захисний одяг. Кожного дня. Сьогодні прийшли дівчатка, котрі принесли 100 халатів. Вони зібрали кошти і придбали халати й принесли нам в лікарню.
Інше питання, на скільки нам вистачить засобів індивідуального захисту. Тому що рівень захворювання серед медичних працівників дуже високий. У деяких областях до 20 відсотків.
В нашій лікарні, як і у будь-якій іншій інфекційній лікарні, захист медичних працівників стоїть на на одному з перших місць. Можу розказати, що у нас є, от, наприклад, перчатки 14,5 на добу потрібно 120, респіратори – 3788, на добу 45 – 50, маски – 15 тисяч, 300 – 320 на потрібно добу.
Ми три місяці протримаємося, але якщо будуть масові (захворювання) то максимум місяць.»

У той час, як звичайні мешканці міста всіма силами намагаються допомогти лікарям…

На питання, щодо того отримали медичні працівники обласної інфекційної лікарні доплату за роботу в нових особливих умовах та якщо отримали, то в яких розмірах, Володимир Мітковський відповів:
«Ми отримали наказ міністра охорони здоров’я. Поки все. З якого джерела будуть виділені кошти {…} ми цього не знаємо.»
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ