17:39 - 10.06.20

Херсон має стати перлиною України

Народний депутат від Херсонської області Ігор Колихаєв у блозі INVESTGAZETA розповів про те, які кроки потрібно зробити, щоб Херсон знову став перлиною України.

Херсон має стати перлиною України


Він зазначив, що повинен бути комплекс заходів, які дадуть необхідний економічний поштовх! Це і системна децентралізація владних повноважень, перш за все в економічному напрямку, вільна економічна зона, яка приведе мільярди інвестицій у Херсон.

«Ось блокада вільних економічних зон, мені абсолютно не зрозуміла з боку наших депутатів! Ще розумію логіку ЄС і США, так як конкуренти в цих питаннях їм не потрібні.

Тут все логічно, блокувати це питання через своїх «грантових» депутатів, щоб мільярди доларів не надходили в Херсон, та й в Україну в цілому. Дивно інше, що деякі депутати, які найголосніше кричать про патріотизм, на ділі демонструють кардинально інший підхід. – І, звичайно Херсону потрібен якісний план розвитку міста. А для цього необхідна команда професіоналів в місцевих органах влади. Загалом про це всі говорять, а що конкретно потрібно робити?», – наголошує Ігор Колихаєв.

За словами народного депутата, сьогоднішнє керівництво міста показало повну некомпетентність і неспроможність.

«Херсонці, думаю, зрозуміли, що на ура-патріотизмі далеко не заїдеш. Минулі керівники міста грають на уявній ностальгії. Хоча, по суті справи нічого для міста не робилося і не робиться в питанні поліпшення якості життя херсонців. Тому, минулим жити не можна, як і теперішнім підходом до розвитку Херсона. Саме тому потрібно дивитися на кілька кроків вперед. Протягом декількох найближчих тижнів я ініціюю ряд круглих столів, на яких професійні члени команди презентують конкретний план розвитку міста, кожен по своєму напрямку. Це будуть такі напрямки як безпека, соціальна політика, освіта, медицина, ЖКГ, екологія і т.д.», – резюмував політик.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ