11:30 - 13.06.20

У Херсоні привітали донорів (фото)

У Херсоні, до всесвітнього свята, привітали донорів. Цього разу представники благодійного фонду зробили подарунки найактивнішим мешканцям Херсона, які вирішили стати постійними донорами крові.

Вони рятують життя, часто навіть не знаючи імені людини, якій віддали свою кров. Це донори, люди із величезним серцем, які небайдужі до чужої болі.

38-ми річний Максим Ретівой сдавав кров понад 30 разів. В нього друга група крові з резусом мінус, і останнім часом чоловік здає тромбоцити для онкохворих діточок.

У Херсоні привітали донорів (фото)


«Чому я став донором? Спочатку захворіла моя знайома, і я вирішив їй допомогти. Саме тоді я зрозумів значимість цього процесу, що допомагаю людям. Адже коли ти розумієш, що в когось тече частинка тебе, яка врятувала цій людині життя, це правда надихає. Я не можу бути осторонь, коли в мене є можливість допомогти маленькому хлопчику чи дівчинці прожити повноцінне щасливе життя», – зазначив Максим Ретівой.

Подібних історій сотні в Херсоні. І напередодні Всесвітнього дня донора в Херсонському обласному центрі служби крові відзначили найактивніших донорів, які рятують життя.

Команда Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» привітала зі святом людей абсолютно різних професій, яких об’єднує одне бажання – допомогти та врятувати.

У Херсоні привітали донорів (фото)


Вітаючи донорів, директор Благодійного фонду Геннадій Лагута наголосив, що їх чуйність та самопожертва творить дива, допомагає повернути найцінніше – здоров’я.

«Приєднуйтесь до порятунку людських життів! Адже для цього потрібно зовсім небагато часу і бажання зробити добру справу. Недарма говорять, що донорство – це тихий подвиг заради інших», – наголосив він.

З Всесвітнім днем донора крові!

У Херсоні привітали донорів (фото)

У Херсоні привітали донорів (фото)
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ