09:32 - 17.11.20

Створення безпечного освітнього середовища: з початку року на Херсонщині ювенальні поліцейські склали 20 протоколів по булінгу

Створення безпечного освітнього середовища: з початку року на Херсонщині ювенальні поліцейські склали 20 протоколів по булінгуНа минулому тижні працівники ювенальної превенції поліції Херсонщини виявили два факти булінгу в навчальних закладах Бериславського району та у Херсоні.
До поліції звернулись батьки учня 6-го класу однієї із загальноосвітніх шкіл Бериславського району. Вони повідомили про цькування їх сина однокласником. Потерпілий хлопчик повернувся додому зі школи у пригніченому стані та жалівся на біль у руці. Батьки побачили, що у дитини опух палець. Хлопчик пояснив, що однокласник ображав та штовхав його, в результаті чого хлопець впав і вдарився рукою. У ситуації розбирався працівник ювенальної превенції Бериславського відділу поліції.
Правоохоронець поспілкувався з потерпілою стороною, однокласниками хлопчика, кривдником та його батьками. Всі діти жалілися на поведінку кривдника, який насміхається над однолітками, штовхає всіх, забирає речі та висловлюється нецензурною лайкою. Втім, у матері цього хлопчика своя позиція. Вона вважає, що це інші діти ображають її сина, тому він агресивний. Вчителі, соціальний педагог та психолог підтвердили, що неодноразово проводили виховну роботу з хлопчиком, але він не виправляє свою поведінку. Працівник ювенальної превенції склав у відношенні матері малолітнього кривдника адміністративний протокол за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Жінці порадили звернутися до дитячого психолога для корекції поведінки сина.
Жертвою булінгу став і учень 5-го класу однієї з херсонських шкіл. В поліцію звернулося керівництво навчального закладу із повідомленням, що 11-річний учень ображає однокласників. Хлопчик плюється у дітей, висловлюється нецензурними словами, штовхає, забирає речі і не повертає. Бесіди з кривдником та його батьками ні до чого не призвели. Для вирішення цієї ситуації у школі зібралася комісія за участю працівника ювенальної превенції, вчителів, соціального педагога, психолога та батьків дітей. Факт булінгу підтвердився. У відношенні матері хлопчика поліцейські склали адміністративний протокол за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» КУпАП. Жінка погодилася водити сина до психолога для корекції поведінки сина. Ювенальні поліцейські, у свою чергу, теж проводитимуть з хлопцем виховну роботу.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ