08:37 - 25.11.20

Володимир Міколаєнко закінчує свою каденцію міського голови скандалом

Наприкінці власної каденції міського голови, Володимир Миколаєнко зробив серію "рухів", завдяки яким закріпив імідж руйнівника міста Херсон.

Про це пише сайт "Буква". Джерело приводить факти викладені однією з депутаток херсонської районної ради.

Володимир Міколаєнко закінчує свою каденцію міського голови скандалом


У Херсоні, поки що діючий мер Миколаєнко, вчиняє свавілля, пише сайт bukva.ks.ua.

В кінці каденції, поки що діючий мер Херсона, Володимир Миколаєнко, продовжує вчиняти повне свавілля порушуючи діючий мораторій на хаотичне встановленнянових тимчасових споруд. Порушуючи встановлені норми та без винесення питання на розгляд виконкому Херсонської міськради, Миколаєнко про лобіював отамання підприємцями близько 60 паспортів прив’язки.

Як зазначають люди в соціальних мережах, нові МАФи почали встановлювати вже на Таврийському та мікрорайоні Острів, перетворюючи місто на один великий «шанхай».

Таке свавілля та нехтування правилами та законами в соцмережі прокоментувала і екс-голова Корабельної райради Наталя Чорненька:

“Це порушення всіх норм, бо нема рішення виконавчого комітету, нема жодних підстав для встановлення чергового генделика. Власник МАФу дуже поспішає з будівництвом. Є інформація, що подібних паспортів прив’язки видано близько 60-ти. Благословив ці генделики міський архітектор та ще діючий міський голова Миколаєнко, поставивши свої підписи”, – заявила Чорненька.

Також депутатка повыдомила:

“За годину – майже 100 підписів херсонців, які не згодні із появою чергового генделика на зеленій зоні у мікрорайоні «Корабел» біля майданчику «Медуза».
Нагадаю, у неділю зранку мешканці побачили опалубку під фундамент на зеленій зоні. В понеділок за допомогою небайдужих мешканців встановили намет, де вже збираємо підписи.
Ближче до вечора висадили саджанці липи на зеленій зоні. У вівторок продовжимо охороняти територію від забудовника. Сподіваємось, що за ніч тут не з’явиться фундамент.
Насправді, це дуже складне протистояння. Зараз декілька активістів один на один з забудовником, який не надає документів на МАФ, а тільки стверджує, що в нього вони є. При цьому забудовник не називає свого прізвища, але приїздить у супроводі міцних хлопців.
Викликали поліцію, але розуміємо: цей гендель хочуть побудувати дуже швидко, бо після 27 листопада, коли запрацює новий мер Ігор Колихаєв та новий депутатській корпус міської ради, усі незаконні дозволи, паспорти прив’язки, підписані ще діючою владою, будуть скасовані. Є інформація, що таких дозволів у останні дні було видано біля 60-ти! І жоден не має погодження сесії, є тільки підписи чиновників”.
Шановні мешканці мікрорайону, просимо підтримки та вашої участі. У місті має бути порядок, а не хаотична забудова зелених зон. Чим більше нас, тим більше шансів, що разом ми не дамо забудувати зелену зону.

Наше видання допускає, що вчинення такого безвладдя може бути через те, що під кінець каденції, ряд чиновників отримали певне «мотивування», щоб надати вище вказані дозволи.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ