09:07 - 21.01.21

Працівники "Водоканалу" замінили дві аварійні засувки в центрі міста

20.01.2021 на розі вул.Гетьмана Сагайдачного та вул. Ярослава Мудрого фахівцями служби водопостачання Херсонського Водоканалу було виконано заміну двох засувок Ø 150мм, які відпрацювали свій термін експлуатації.

Роль засувок на мережі дуже важлива, особливо коли йдеться про оперативність відключення пошкоджених ділянок та регулювання гідравлічних режимів подачі води. У випадку виникнення аварійної ситуації саме за допомогою запірної арматури робітники Водоканалу зможуть швидко локалізувати невелику ділянку мережі та ліквідувати пошкодження, не припиняючи водопостачання на цілий мікрорайон чи вулицю.

Покращення якості води неможливо без поступового відновлення водопровідних мереж та обладнання на них.

«Водоканал планово встановлює нові засувки європейської якості з обгумованим клином. Це дасть можливість надійно та ефективно транспортувати воду, адже такого роду засувка гарантує герметичність і тривалий термін служби», - зазначив інженер служби водопостачання Сергій ГОРДИЙ.

Для довідки. На водопровідних мережах, які обслуговує Херсонський Водоканал, встановлено майже 52 тис. засувок. У 2020 році планово було встановлено 133 нових засувки європейського виробництва, які зарекомендували себе надійністю та зручністю в експлуатації.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.