11:31 - 05.02.21

Ігор Колихаєв: «Позиція щодо МАФів – максимальне сприяння чесному бізнесу!»

Швидку, але продуктивну нараду із заступниками та деякими керівниками підрозділів провів зранку міський голова Ігор Колихаєв.

«Від нас чекають очевидного результату, а ми лише в процесі. Щодо МАФів: я вимагаю, аби всі заяви, які до нас надходять з цього питання, розглядали максимально ретельно. Якщо у підприємців порядок з документами, то з нашого боку не може бути жодних перепонів для їхньої діяльності. Позиція міської влади щодо МАФів: правила одні для всіх і максимальне сприяння чесному бізнесу», - зауважив міський голова.

Ігор Колихаєв: «Позиція щодо МАФів – максимальне сприяння чесному бізнесу!»


Також пан Колихаєв поставив чіткі завдання профільним замам щодо підготовки робіт з ремонту міських доріг, перевірки титульних списків, прискорення експертної оцінки ліфтів, що досі залишаються вимкненими, тощо.

«Зі старої системи управління ми візьмемо лише краще, все інше залишимо в минулому. Особисто я ставлюся до міського господарства як до великої міської компанії: КП мають працювати та заробляти кошти, жити лише за рахунок коштів громади я не дам; кожен керівник несе персональну відповідальність за дії своєї структури. Місто буде заробляти кошти і витрачати їх на себе. Крапка», - резюмував Ігор Колихаєв.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ