15:30 - 05.02.21

У 2020 році поліцейські Херсонщини розкрили кожен другий злочин

У минулому році поліції Херсонщини вдалося не допустити ускладнення оперативної обстановки на території області, правоохоронці вчасно реагували і на виклики у безпековому просторі.

У 2020 році поліцейські Херсонщини розкрили кожен другий злочин


Упродовж 2020 року за підтвердженими фактами про скоєння злочинів поліцейські розслідували 12135 кримінальних правопорушень. З них розкрито кожен другий злочин. Порівняно з 2019 роком, у Херсонській області менше скоєно тяжких та особливо тяжких злочинів, процес розкриття і розслідування яких контролюється керівництвом ГУНП.

У 2020 році поліцейські Херсонщини розкрили кожен другий злочин


Важливим є зменшення кількості вчинених умисних вбивств (зареєстровано 52 і нерозкритими залишаються лише 2 злочини), тяжких тілесних ушкоджень – 44 та розбійних нападів – 44.

Поліцейські розшукали 312 злочинців, які намагалися уникнути покарання. Правоохоронці встановили місцезнаходження 144 зниклих безвісти громадян.

Позитивні результати роботи минулого року показали поліцейські у сфері розкриття майнових злочинів, які мають найбільший суспільний резонанс. Так, відкрито майже 200 кримінальних проваджень щодо грабежів, за 144 фактами винним особам повідомлено про підозру. Крадіжки є найпоширенішим видом злочину на території області, у минулому році поліція розслідувала 5577 таких кримінальних проваджень, розкрита кожна друга крадіжка. Щодо протидії незаконному заволодінню транспортними засобами, то у минулому році поліція відкрила 145 таких кримінальних проваджень.

У 2020 році поліцейські Херсонщини розкрили кожен другий злочин


У публічних місцях сталося 563 злочини, найбільше з них – крадіжки, грабежі, хуліганства та шахрайства.

Поліцейські виявили 803 кримінальні правопорушення у сфері протидії наркозлочинності, ліквідували 53 наркопритони, задокументували 277 фактів збуту наркотиків. Із незаконного обігу вилучили понад 173 кг. наркотичних засобів та майже півтора кілограми психотропних речовин (амфетаміну, метамфетаміну та екстазі). Правоохоронці розслідували та направили до суду 706 таких матеріалів.

Поліцейські припинили діяльність організованих груп та злочинних організацій. Це результат копіткої роботи оперативних підрозділів. Вже закінчено 9 кримінальних проваджень відносно організованих злочинних груп, які направлені до суду. Загалом, до складу ОЗГ входило 38 осіб: 9 організаторів та 29 виконавців. Їм інкримінують скоєння 70 злочинів (найбільше – у сфері наркозлочинності).

На автошляхах області сталося 3420 ДТП, з них 736 – з постраждалими. В аваріях травмувалися 868 громадян, 122 людини загинули.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.