12:00 - 06.02.21

У Херсоні аварія на каналізаційному колекторі по вулиці Чорноморській

5.02.2021 у диспетчерську службу Водоканалу надійшов дзвінок від споживачів мікрорайону ХБК про засмічення мережі каналізації на розі вул.Чорноморської та вул.Кримської.

Чергова бригада служби з експлуатації мереж водовідведення терміново прибула на місце для виконання робіт з прочищення засміченої ділянки.
У ході робіт було встановлено причину припинення руху стічних вод – обрушення склепіння залізобетонного колектору діаметром 300 мм на глибині 4 м.
Завдяки гідродинамічному промиванню частково вдалось відновити проходження стічних вод, що запобігло відключенню водопостачання п’яти багатоповерхівок та більше 50 будинків приватного сектору.

Але велика кількість винесеної глини свідчить про те, що під проїжджою частиною дороги виникли пустоти.

Тому з метою запобігання провалюванню транспорту, а також для забепезчення виконання подальших ремонтних робіт, по вул.Чорноморській на ділянці від вул.Кримської до пров.Уманського було тимчасово припинено рух автотранспорту.

Аварійними бригадами Водоканалу продовжуються роботи з прочищення пошкодженої ділянки. Ситуація тримається під контролем.

Рішення виниклої проблеми потребує негайної заміни ділянки колектору довжиною 22 метри.

Враховуючи, що на цьому колекторі і раніше відбувались аварійні ситуації, необхідна повна заміна каналізаційного колектора по вул.Чорноморській, крім ділянок, відремонтованих у 2014-2015 роках.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.