11:54 - 10.02.21

У Херсоні тривають масштабні ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колекторі

7 лютого 2021 року на каналізаційному колекторі, який проходить по вул.Чорноморській від вул.Університетської до Бериславського шосе (КНС-1), сталося руйнування склепіння труб та провал ґрунту в колектор на ділянці між вул. Кримською та пров.Уманським, що призвело до припинення руху стічних вод.

У Херсоні тривають масштабні ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колекторі


Завдяки оперативним діям бригад служби водовідведення, ремонтно-будівельної дільниці, автотранспортної служби МКП “ВУВКГ м.Херсона” вдалося уникнути небезпеки виливу стічних вод на поверхню. Працівниками Херсонського Водоканалу станом на 10.02.2021 виконані підготовчі роботи: за допомогою барової установки було розрізано асфальтове покриття над місцем пошкодження, постійно насосами перекачуються стічні води від житлових будинків в обхід пошкодженої ділянки. Розпочато земляні роботи для заміни 22 метрів пошкодженої ділянки колектору. Ремонтні роботи ускладнюються мінливими погодними умовами і великою глибиною прокладення колектору (до 6 м).
Між вул. Кримською та пров.Уманським тимчасово припинено рух автотранспорту.

У Херсоні тривають масштабні ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колекторі


Водопостачання і водовідведення мікрорайону ХБК відбуваються у повному обсязі.

У Херсоні тривають масштабні ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колекторі


Враховуючи зношений стан каналізаційного колектору, для недопущення нових аварійних ситуацій необхідно виконати роботи з його відновлення на ділянках від житлового будинку вул.Чорноморській,22 до вул. Шовкуненка (684 м) та від вул. Айвазовського до КНС-1 (441м) загальною довжиною 1125м.
За попередніми підрахунками вартість робіт складе орієнтовно 10 млн. грн.

Сьогодні Херсонський Водоканал потребує додаткових сил та засобів для проведення вказаних робіт. Необхідно залучення спеціалізованої організації з досвідом виконання ремонтних робіт на каналізаційних колекторах великого діаметру в складних гідрогеологічних умовах та вирішення питання фінансування робіт щодо відновлення колектора з міського бюджету. На адресу міського голови Водоканалом направлений лист з цього приводу.

Для довідки. Каналізаційний колектор по вул. Чорноморській довжиною 1591 м та діаметром 200-500 мм збудований у 1968 році з азбестоцементних та залізобетонних труб. Колектор транспортує стічні води від багатоквартирних житлових будинків мікрорайону ХБК, приватної забудови Дніпровського району з населенням 10 200 мешканців, лікувального закладу (станція швидкої допомоги), хлібозаводу № 2, двох учбових та двох дошкільних закладів, а також ряду організацій малого та середнього бізнесу.

У 2014-2015 роках на ділянках від вул. Університетської до вул. Кримської та від вул.Шовкуненка до вул.Айвазовського вже виникали аварійні пошкодження, при ліквідації яких було просановано 466 м трубопроводу. Вартість робіт склала 1,26 млн. грн. за рахунок міського (0,74 млн. грн.) та обласного (0,52 млн. грн.) бюджетів.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ