10:30 - 21.02.21

Багнет Нації про газ!!!

Встановивши того, хто нас ГРАБУЄ, з’ясували як ГРАБУЄ – відповідь НКРЕКП

Схема, доволі примітивна: утворюється псевдодержавний орган, який встановлює свої правила, з умовою обов’язкового виконання всіма, без виключень.
Отже, з попередньої публікації («Поцікавились: хто, і на підставі чого, нас ГРАБУЄ – відповідь НКРЕКП») читачі ресурсу «Багнет Нації» мали змогу переконатися в тому, що орган з назвою «Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» є нічим іншим, як неконституційним органом виконавчої влади (приватним підприємством), яке має свій код ЄДРПОУ: 39369133 та код економічної діяльності код КВЕД: 84.13.

То хто, встановлює загальні «правила гри» для громадян? Адже відповідно до положень частини першої статті 8 Господарського кодексу України, логіки і здорового глузду «Держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб'єктами господарювання». То яке відношення, до будь-якого пересічного громадянина, мають правила, встановлені на окремому, конкретному, приватному підприємстві «по розведенню лохів»? Де, межа шизофренії?
З опублікованих копій в попередньому матеріалі ми бачимо, що обидва, так звані, Укази Президента «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» і «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», залишилися без підпису Порошенка та не завірені Великою Державною Печаткою України. А отже, апріорі, не можуть бути нормативно-правовими актами обов’язковими до виконання громадянами України. Більше того, той хто виконує прописане в цих фальшивках, є злочинцем, дії якого підпадають під кваліфікацію Кримінального кодексу України. Задумайтесь!
В Дніпрі, кіпрсько-офшорні прокладки ПАТ «Дніпрогаз» і ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» (фінансування яких через «комунальні» платежі підпадає під дію статті 111 КК України – державна зрада), посилаючись на положення і накази приватного підприємства (НКРЕКП), на правах монополіста, влаштували на теренах Дніпропетровської області «газовий терор», від’єднуючи від газопостачання, цілі багатоквартирні житлові будинки. При цьому, правоохоронні органи проявляють повну бездіяльність, а люди, пасивність.
Ось, буквально один момент з установлених правил які беруться, із натхненням, до виконання вищезазначеними. кіпрськими злочинними угрупуваннями:
«Відповідно до пункту 17 розділу ІІІ Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496 (далі - Правила), якщо побутовий споживач не здійснив оплату за спожитий природний газ протягом десяти днів після строку, визначеного договором (!!!) постачання природного газу, постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання природного газу споживачу шляхом направлення споживачу письмового повідомлення (з відміткою про вручення) з вимогою самостійно припинити споживання природного газу за рахунок перекриття запірного пристрою перед газовим приладом та допустити представника постачальника за пред'явленням службового посвідчення на об'єкт для пломбування запірних пристроїв, що має здійснюватися з дотриманням техніки безпеки. При цьому в повідомленні про припинення споживання природного газу постачальник має зазначити підстави та дату припинення газоспоживання, яка не може бути раніше ніж через три дні після дати отримання повідомлення».
Далі, пропонуємо ознайомитись з відповіддю НКРЕКП на наш інформаційний запит з приводу надання копії Постанови від 30.09.2015 № 2496.
Зазначимо, що графологічної експертизи щодо автентичності підпису підписанта ми не проводили, але на «документі» виявлено явні ознаки відсутності печатки державного органу.
Порушувати чинне законодавство – свідомий вибір кожного. Але, пам’ятайте: слідом за злочином, наступить відповідальність…
Національна комісія з регулювання
енергетики та комунальних послуг
(НКРЕКП) Код ЄДРПОУ: 39369133
вул. Смоленська, 19, місто Київ,
Київська область, 03057

Запит (вих. № 280718/2)
про надання публічної інформації за Законом України
«Про доступ до публічної інформації»

Стаття 34. Конституції України гарантує кожному громадянину України право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес.
Керуючись положеннями Конституції України, Закону України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію», у визначений законом п’ятиденний строк,

Прошу:

1. Надати завірені належним чином фотокопії з оригіналу титульної і останньої сторінок Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу»;
2. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати у паперовому вигляді на адресу представника: 49055, місто Дніпро, та електронному вигляді на електронну адресу: svf2011@ukr.net
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Зміст відповіді на запит, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com


28 липня 2018
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ