11:30 - 12.03.21

Херсонські поліцейські оперативно розшукали дівчинку, яка вранці не дійшла до школи і зникла

10-річна дівчинка зникла у мікрорайоні Шуменський м.Херсона. Вранці вона пішла до школи, але у навчальний заклад не дійшла. Про відсутність дівчинки на уроці вчителі повідомили її бабусю, у якої школярка нині мешкає. Пенсіонерка одразу звернулася у поліцію.

Заявниця розповіла, що онука проживала разом з батьком в іншій області, нині чоловік на заробітках, тому дівчинка проживає з нею в Херсоні. Тут вона пішла у нову школу. Зі слів пенсіонерки, онучці було непросто адаптуватися до нового оточення.

До пошуків малолітньої залучили максимальну кількість особового складу відділів поліції Херсона та ювенальних поліцейських. Зв’язку з дівчинкою не було, адже напередодні її рідна мати приходила до доньки, забрала у неї мобільний телефон і не віддала. Жінка вже має іншу сім’ю.

Працівники поліції відпрацювали найближчих родичів та знайомих родини. З’ясувалося, що дівчинку бачили в компанії іншої дівчини, яка є донькою співмешканця її матері. Коли зв’язалися з дівчиною, вона повідомила, що малолітня знаходиться разом з нею на території Білозерської територіальної громади. Поліцейські переконалися, що зі школяркою все добре.Дівчинка пояснила, що вранці зустріла падчерку своєї матері і та сказала, що їде до своєї бабусі, яка мешкає на території Білозерської територіальної громади. Малолітня захотіла поїхати з дівчиною. Дитина пояснила, що у неї немає друзів, вона почувається невпевнено у новій школі. Також засмутилася, що мама взяла її телефон і не повернула.

Поліцейські поговорили з дитиною, заспокоїли її, пояснили важливість дотримання елементарних правил безпеки. Дівчинку відвезли до бабусі, про подію повідомили службу у справах дітей.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ