14:41 - 05.04.21

Міський голова Херсона: власники відповідальні за зовнішній вигляд будівель

Вигляд, який наразі має Херсон, – справа в тому числі й всіх його містян, особливо тих, хто є власником будівель, підприємств, магазинів, торгівельних центрів, ресторанів тощо. Про це йшлося сьогодні на апаратній нараді під головуванням очільника міста Ігоря Колихаєва.

Міський голова Херсона: власники відповідальні за зовнішній вигляд будівель


«Не зупинятися жодного дня, тільки нарощувати оберти – особливо, що стосується прибирання міста. Наша зона відповідальності – вулиці, тротуари, сміттєзвалища, впорядкування вивезення відходів і ще безліч іншого. Проте інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона має вести більш активну роботу з власниками не тільки споруд, що працюють, а й недобудованих об’єктів. Видаляти графіті зі стін своєї власності – їхня задача, навести лад навкруги – так само, недобудови мають бути сховані під маскувальну сітку. Жодних виключень тут не буде», – попередив міський голова.

У свою чергу Інспекція відзвітувала голові, що за тиждень співробітникам цього підрозділу вдалося здійснити 125 перевірок, скласти 68 актів та 6 протоколів.
Та, на думку міського голови, складати акти – замало, треба ще й відпрацьовувати їх, перевіряти, наскільки точно виконуються приписи. Більш того, непослух має каратися.

Взяти це питання на контроль Ігор Колихаєв доручив профільному заступнику Володимиру Пепелю.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.