17:27 - 24.06.21

Первинний та вторинний ринок житла: переваги та недоліки

Коли справа доходить до покупки власної квартири важлива кожна деталь. Стан приміщення, його планування, розташування, околиці та інше відіграють вагому роль у цьому процесі. Варто також вирішити, на якому ринку ви плануєте придбати житло: первинному чи вторинному. Статистика показує, що близько 55% потенційних покупців розглядають лише абсолютно нові квартири. Такі можна придбати у ЖК River City Житомир.


Щоб оцінити плюси та мінуси кожного типу помешкань, слід спочатку розібратися з їх визначеннями. Отже:


  • Первинне житло ― це приміщення, які ніколи раніше не були у вжитку. Людина, яка купує його, стає першим власником. Зазвичай такі квартири знаходяться у сучасних комфортабельних будинках, спроектованих відповідно до найновіших течій архітектурної думки.


  • Вторинне житло ― це помешкання, які були у власності однієї чи кількох людей. Попередні господарі жили у квартирах протягом певного часу. Як правило, вторинне житло знаходиться у старих будинках, часто побудованих ще за часів існування Радянського Союзу. Відповідно, планування та розміри квартири можуть відповідати застарілим стандартам.


Переваги та недоліки нових та б/у квартир

Говорячи про переваги та недоліки обох типів житла, слід розпочати з планування. В нових будинках квартири спроектовані таким чином, щоб кожна кімната була ізольованою. В результаті, кожен член сім’ї матиме особистий простір. У приміщеннях, які були у вжитку, всі кімнати можуть бути прохідними. Оглядаючи житло неодмінно варто звернути на цей фактор увагу. Таке планування абсолютно незручне і впливає на якість життя.


Наступним важливим фактором є інфраструктура. Зводячи нові будинки, забудовники утворюють цілі мікрорайони. Вони можуть закритими, а вхід на територію дозволяється лише мешканцям та їх гостям. Це гарантує безпеку жителів комплексу, і особливо маленьких діток, які часто граються на спеціально облаштованому майданчику. Закрита територія з контролем відвідувачів є у ЖК River City.


Зазвичай будинки, у яких знаходяться вживані квартири, не мають огородженого терену. Будь-яка постороння людина може потрапити в навколобудинковий простір. Це негативно відображається на загальній безпеці жителів.


Купуючи первинне житло, нові власники вирішують, який ремонт робити та який дизайн вибрати. Така квартира стає чистим полотном, де можна втілити давні модельєрські мрії. Вторинні квартири зазвичай уже “зроблені” під попереднього власника, тому доведеться пристосовуватися до його смаків і вподобань.


Покупка квартири це велика відповідальність, тому ще раз оцініть всі переваги та недоліки житла з первинного і вторинного ринків та зробіть свій вибір.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ