11:44 - 12.08.21

На Херсонщині поліція посилює превентивні заходи з недопущення поширення COVID-19

На теперішній час щоденно на території Херсонщини виявляється по кілька десятків фактів інфікування громадян коронавірусною хворобою. Також, за прогнозами Робочої групи з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні (базова установа – Інститут проблем математичних машин і систем НАН України) наступні 2 тижні ситуація із захворюванням на території області буде погіршуватися. Тому поліція посилює контроль за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів та принципово реагуватиме на порушення встановлених карантинних правил.

За словами заступника начальника обласної поліції Дениса Захарченка, посилення превентивних заходів направлене на захист жителів та гостей області від зараження вірусом та не допущення його подальшого поширення. Отже, COVID-патрулі більш принципово перевірятимуть дотримання карантинних норм в громадських закладах, у громадському транспорті, а також проводитимуть роз’яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання карантинних заходів. Якщо громадяни будуть свідомо порушувати карантинні обмеження та категорично відмовлятимуться виконувати законні розпорядження працівників поліції – правоохоронці реагуватимуть жорстко та притягуватимуть їх до відповідальності.

Поліція Херсонщини звертається до громадян: «Пам’ятайте! Здоров’я всіх залежить від дисциплінованості і правосвідомості кожного! Неухильно дотримуйтеся всіх карантинних обмежень, соціальної дистанції, користуйтеся засобами індивідуального захисту, уникайте місць скупчення людей. При перших проявах хвороби залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації. Бережіть себе і своїх близьких».

Відділ комунікації поліції Херсонської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.