17:15 - 21.12.09

Корисний подарунок до свята

День Святого Миколая відображає загальнолюдську мрію про диво, саме тому діти й дорослі однаково люблять це свято та з особливим нетерпінням чекають на цей день. Святий Миколай став опікуном учнів – ця традиція ґрунтується на житті святителя, якому в дитинстві легко давалася всяка наука. Тож для школярів це завжди веселощі та різні подарунки.
Білозерський районний центр зайнятості також до свята приготував подарунок для учнів Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради - програмно-апаратний комплекс “Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення”, який спрямований на забезпечення інформативності, доступності, мобільності, гнучкості та привабливості профорієнтаційних послуг для молоді. Напередодні свята Святого Миколая відбулася його презентація. З роботою терміналу ознайомила присутніх провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Чуманова Г.В. Найголовнішими та зацікавленими учасниками презентації були вихованці школи-інтернату.
Відтепер учні мають більше можливостей щодо отримання потрібної і корисної інформації про світ професій. Цей проект - сучасна форма професійної орієнтації молоді, яка надає можливість детальніше ознайомити користувачів терміналу з інформацією про різні професії, їхню затребуваність на регіональному ринку праці, навчальні заклади, де готують фахівців обраного профілю, послугами державної служби зайнятості та різними психологічними експрес-методиками для самотестування. Разом з тим, з огляду на значний вплив батьків і вчителів на професійний вибір школярів, змістовна частина терміналу розрахована також на батьків учнів та педагогічних працівників навчальних закладів, для чого передбачені змістовні блоки порад профконсультанта.
Простота користування, доступність викладу інформації, відеоілюстрування викликали підвищений інтерес у школярів, які від щирого серця подякували центру зайнятості за дуже корисний подарунок до свята, який дозволить їм краще зорієнтуватися, щоб реалізувати себе в сучасних умовах. Сподіваємось, що розміщення мотиваційних терміналів принесе позитивні наслідки у розвитку професійного потенціалу молоді та буде сприяти зниженню рівня безробіття у нашій країні.

Метки к статье: свято, подарунок, Миколяй, традиція,

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *