09:28 - 05.08.10

Змінені тарифи на послуги міського електричного транспорту

З 1 серпня МКП «Херсонелектротранс» змінені тарифи на послуги міського пасажирського електричного транспорту Херсона

Одна поїздка тепер коштує 1 грн. Вартість місячних проїзних квитків для учнів загальноосвітніх шкіл – 25 грн., для студентів денних відділень – 30 грн., для громадян, підприємств і організацій – 100 грн.

Тариф на проїзд у тролейбусах у Херсоні не мінявся з 2007 року й залишався одним з найнижчих по Україні. За цей час на законодавчому рівні кілька разів збільшувалася мінімальна заробітна плата, а підприємство має заборгованість по ній. Тепер, як запевняють на підприємстві, цю заборгованість вдасться скоротити й забезпечити виплату поточної зарплати. Крім того, нові тарифи розраховані МКП «Херсонелектротранс» для недопущення зупинки підприємства, забезпечення технологічного обслуговування рухомого складу, безпеки перевезення пасажирів, запобігання аварійних ситуаціям.

Розрахунки тарифів проведені МКП «Херсонелектротранс» на підставі економічно обґрунтованих планових витрат підприємства на транспортні послуги.

Тарифи погоджені з Міністерством з питань житлово-комунального господарства й Міністерством економіки України, а також Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Метки к статье: Херсон, МКП «Херсонелектротранс», тарифи, зміни, послуги, електричний транспорт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ
  • Краска резиновая
  • В продаже - Резиновые, низкие цены! Невостребованные остатки
  • ultrakraska.ru