12:30 - 11.08.10

Земельні ділянки

Від продажу земельних ділянок надійшло 4100,8 тис. грн. до бюджетів усіх рівнів

За повідомленням управління Держкомзему у місті Херсоні Херсонської області, протягом липня підготовлено до продажу 4 земельні ділянки площею 0,0827 га на суму 417,86 тис. грн. Всього у 2010 році року продано 18 земельних ділянок загальною площею 2,5243 га на суму 4258,887 тис. грн. З початку року станом на 01.08.2010 до бюджетів всіх рівнів надійшло коштів у сумі 4100,8 тис. грн. від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, у тому числі у липні 884,4 тис. грн.

Управлінням постійно проводиться робота з інвентаризації земель, раніше наданих підприємствам та організаціям, з надання земельних ділянок в оренду із земель запасу, здійснення переоформлення права користування землею, надання ділянок у власність громадянам, продажу земель несільськогосподарського призначення.

У липні 2010 року розглянуто 748 клопотань підприємств, установ та організацій, заяв приватних підприємців та громадян, прийнято 147 представників юридичних та фізичних осіб на особистому прийомі.

З питання отримання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок упродовж липня 2010 року до управління Держкомзему звернулось 165 представників юридичних та фізичних осіб.

За місяць розглянуто 163 проекти землеустрою щодо надання у власність або у користування земельних ділянок та технічних документацій зі складання державних актів на право власності на землю та договорів оренди земельних ділянок, по яких підготовлені висновки управління; зроблено 45 записів до державних актів на право власності на землю з приводу відчуження земельних ділянок, передано до державної реєстрації 39 договорів оренди земельних ділянок та 9 додаткових угод до договорів оренди.

Підготовлено до державної реєстрації та передано для включення до єдиного державного реєстру 136 комплектів державних актів на право власності та постійного користування землею, у тому числі 63 по сільській та селищних радах, адміністративно підпорядкованих Херсонській міській раді.

Метки к статье: Херсон, земельні діляки, продаж, бюджет, проекти, реєстрація

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *