11:37 - 07.09.10

Знущання над рибою продовжуються...

Херсонської області порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Херсондержрибоохорони та незаконного зайняття рибним промислом за ст.ст. 364 ч. 3, 249 ч. 1 КК України.

Слідством встановлено, що державний інспектор Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області гр.С. у період часу з 2009 по 2010 рік, зловживаючи своїм службовим становищем, сприяв незаконному рибному промислу п’ятьом браконьєрам. У процесі розслідування встановлені збитки державі на суму 367 тис. грн.

Крім того, один із браконьєрів незаконно зберігав у себе за місцем проживання вогнепальну зброю - гвинтівку моделі «ТОЗ 8», калібру 5,6 мм та вирощував нарковмісні речовини - коноплі, які було виявлено та вилучено у нього під час проведення обшуку.

Відносно обвинувачених обрано запобіжний захід – підписку про невиїзд у зв’язку з відмовою суду в обранні запобіжного заходу – взяття під варту.
На майно обвинувачених накладено арешт на суму 126 тис. грн., а також накладено арешт на готівкові кошти: 36 тис. грн. та заявлено позов на суму 367 тис. грн.

Кримінальну справу направлено до суду.


Прес-секретар
прокурора Херсонської області


Ф. Самойленко

Метки к статье: Херсонська область, риба, зловживання, промисел, кримінал, браконьєри, суд

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ