16:18 - 26.10.10

Спортсмени Херсона - найкращі

23 – 24 жовтня в обласному Палаці молоді відбувся відкритий Кубок міста Херсона з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь 92 спортсмени з Берислава, Залізного порта, Новотроїцька, Нової Каховки. Наше місто представляли спортсмени клубів «Прометей», «Титан», «Фенікс», «Еллада», дитячо-юнацького клуба фізичної підготовки – 4.

Перше командне місце вибороли спортсмени спортивного клуба «Фенікс» - 17 призерів. Друге місце – посіли спортсмени ДЮКФП–4 (8 призерів), на третьому – спортсмени Нової Каховки.

Чемпіонами в своїх вікових категоріях стали: Плаксін Дмитро, Лозовський Євген, Лебедєва Анастасія, Солодовнік Михайло, Чупіков Дмитро, Козловець В’ячеслав, Андрійчук Костянтин, Попов Володимир, Пулінець Єлизавета, Кравцова Ганна, Хотунцев Владислав, Пуц Константин, Макєєв Анатолій, Гагаєв Арут, Яріч Євгеній, Христюк В’ячеслав, Арініч Ігор.

Метки к статье: Херсон, відкритий Кубок міста, змагання, рукопашний бій, призери, чемпіони

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.