10:30 - 01.11.10

Микола Костяк відвідав ВАТ «Херсонський хлібокомбінат»

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк відвідав ВАТ «Херсонський хлібокомбінат» та провів зустріч з його трудовим колективом.

Комбінат є одним із провідних підприємств області на ринку виробництва і реалізації хлібобулочних, кондитерських та макаронних виробів. Забезпечує робочими місцями 683 працівників. На ВАТ «Херсонський хлібокомбінат» щороку освоюється і впроваджується у виробництво понад 30 видів нової продукції. До складу підприємства входять: цехи № 1, який спеціалізується на випуску кондитерських виробів та питної газованої води, цех № 2,3, які забезпечують випуск хлібобулочних, бубличних та сухарних виробів.

Голова обласної державної адміністрації оглянув цех № 2, та поцікавився у його робітників особливостями технології виробництва, існуючими проблемами, перспективами розвитку. Так, на даний час цехи № 2 і 3 виробляють близько 35 тонн хліба на добу, до кінця року планується збільшити виробництва до 40 тонн на добу.

Спілкуючись з працівниками хлібокомбінату, Микола Костяк зазначив, що вже не вперше перебуває на підприємстві з робочим візитом, та наголосив, що комбінат є соціально важливим і бюджетоутворюючим підприємством для Херсонщини, тому обласна державна адміністрація забезпечує йому постійну підтримку. Наразі ведеться робота з розширення обсягу виробництва з метою повного забезпечення області хлібобулочною продукцією власного виробництва.

Голова обласної державної адміністрації також поділився планами стосовно подальшого економічного розвитку Херсонщини, а саме щодо збільшення надходжень до бюджету, залучення інвестицій, розвитку агропромислового комплексу. Під час бесіди працівники хлібокомбінату зверталися до Миколи Костяка з проблемними питаннями, зокрема, стосовно ремонту доріг та санітарного стану обласного центру, роботи громадського транспорту та забезпечення безперебійного електропостачання.

Завершуючи зустріч, голова обласної державної адміністрації побажав колективу комбінату успіхів у роботі та взяв до уваги всі висловлені працівниками підприємства скарги та пропозиції.

Метки к статье: Херсон, ВАТ «Херсонський хлібокомбінат», М.Костяк, зустріч, пропозиції, економічний розвиток, інвестиції

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ