15:00 - 06.11.10

7 листопада в Херсоні проходитимуть мітинг та святкова хода

7 листопада в Херсоні проходитимуть мітинг та святкова хода, присвячені 93-й річниці Великої жовтневої соціалістичної революції

З метою забезпечення в м. Херсоні громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення 7 листопада Херсонською міською організацією Комуністичної партії України мітингу та святкової ходи, присвячених 93-й річниці Великої жовтневої соціалістичної революції, розпорядженням міського голови Володимира Сальдо затверджено низку заходів.

З 10.00 до 12.00 охорону громадського порядку під час проведення мітингу на площі Героїв Сталінграда та святкової ходи по вул. Комсомольській та просп. Ушакова до пам’ятника В.І. Леніну забезпечуватиме Херсонське міське управління УМВС України в Херсонській області.

На цей час, з 10.00 до 12.00, буде обмежено рух приватного та громадського транспорту на площі Героїв Сталінграда, вул. Комсомольській та просп. Ушакова до пам’ятника В.І. Леніну.

Чергування машини швидкої допомоги під час проведення мітингу на площі Героїв Сталінграда та святкової ходи по вул. Комсомольській та просп. Ушакова до пам’ятника В.І. Леніну з 10.00 до 12.00 забезпечуватиме управління охорони здоров’я міської ради.

Метки к статье: Херсон, мітинг, святкова хода, Велика жовтнева соціалістична революція, громадський порядок, дорожній рух, безпека

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ